Loading Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Toto podujatie sa už konalo.

Vdelli / Nitra

24. októbra 2019 @ 20:30 - 22:30

10€

Kapela Vdelli bola založená v austrálskom Perthe v roku 1997. Pomerne rýchlo si získala miestne publikum a stala sa hosťom takých interpretov, ako sú ZZ Top, B.B. King, Buddy Guy a Kenny Wayne Shepherd. Vďaka intenzívnemu cestovaniu sa skupina dostala aj k európskemu publiku.

Jej ôsmy album „Is not Bringing Me Down“ z roku 2009 produkoval známy Kevin Sherley (predtým Aerosmith, Iron Maiden a pod., dnes predovšetkým Joe Bonamassa) bol prvý, ktorý vyšiel v Európe. Nasledujúci „Take A Bite“ z roku 2010 ukázal všestranejšiu tvár súboru a jeho osobitosť. Minuloročná kolekcia nahrávok „Never Going Back“ potom posúva hranice od ich špinavého blues až k naštvanému rocku. Vystúpenia tohto tria sú známe svojou strhujúce živelnosťou.

V centre všetkého pódiového diania stojí jedinečný spevák a gitarista – Michael Vdelli. Jeho hlasový register s citom pre soul, blues prechádzajúca až k revu rock and rollového šialenca je absolútne unikátny. Ak pridáme k tomu jeho silovú gitarovú hru, dostaneme kombináciu, vďaka ktorej je sú koncerty Vdelli ozajstnou lahôdkou. Nie vždy všetky struny prežijú celý koncert …

Michael Vdelli (guitar, vocals)
Leigh (Lethal) Miller (bass, backing vocals)
Hanser Schüler (drums, backing vocals)

Vstupné: 10€

Podrobnosti

Dátum:
24. októbra 2019
Čas:
20:30 - 22:30
Cena:
10€
Udalosť Kategória:
Udalosť Tags:
, ,
Webstránka:
https://vstupenky.maxiticket.sk/vdelli-nitra-2019

Miesto udalosti

MUSIC A CAFE
Nitra,Slovenská republika+ Google Map