Loading Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Toto podujatie sa už konalo.

SVADBA V KURSALONE

16 februára @ 14:00 - 18:00

Zadarmo

Plánujete svoj veľký deň a hľadáte čarovný svadobný priestor? Prijmite pozvanie na Deň otvorených dverí do vynoveného Kursalonu už v nedeľu 16. februára.

Priestor si môžete pozrieť pohodlne sami, alebo v sprievode našich kolegov, ktorí vám radi predstavia možnosti organizácie svadby u nás.

💒 Kursalon sa nachádza v pokojnom prostredí kúpeľného parku a už niekoľko rokov patrí medzi vyhľadávané svadobné miesta. Párom do blížiacej sa svadobnej sezóny ponúka vynovené priestory dizajnovej reštaurácie, salónika, historickú koncertnú sálu, lounge terasu a priestranný anglický park.

👰 Počas Dňa otvorených dverí budú pre vás k dispozícií dekoratérky a svadobné koordinátorky z agentúry SpicyWedding. Okrem prehliadky priestorov sa s vami radi porozprávajú o vašej svadobnej predstave, dekoráciách, koordinácii či možnosti kompletnej organizácie svadby.

REGISTRÁCIA
🎫 Vstup na Deň otvorených dverí do Kursalonu je zdarma, stačí sa len zaregistrovať prostredníctvom formulára na https://bit.ly/2NQLGti.

Nechajte sa previesť už 16. februára našimi priestormi, strávte u nás príjemnú nedeľu a pri kávičke si ujasnite svoju svadobnú predstavu.

Tešíme sa na vás!
Tím Kursalon Trenčianske Teplice & Svadobná agentúra SpicyWedding

Podrobnosti

Dátum:
16 februára
Čas:
14:00 - 18:00
Cena:
Zadarmo
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://bit.ly/2NQLGti

Miesto udalosti

Kursalon Trenčianske Teplice
17. novembra 314
Trenčianske Teplice, Slovensko 91451 Slovenská republika
+ Google Map
Telefón:
032/381 01 43

Organizátor

SpicyBrown
Email:
festivaly@spicybrown.sk
Webstránka:
http://www.spicybrown.sk/