Loading Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Toto podujatie sa už konalo.

Polyglot Gathering – Stretnutie Polyglotov

29. mája 2019 - 2. júna 2019

Polyglot Gathering alebo Stretnutie Polyglotov je neformálne podujatie, ktoré spája polyglotov (ľudí hovoriacich viacerými jazykmi) a milovníkov cudzích jazykov z celého sveta. Je to päťdňové podujatie plné prednášok, workshopov a spoločenských aktivít pre každého, kto má rád jazyky! Podujatie sa koná len raz ročne.

Nie je nutné ovládať určitý počet jazykov, dôležité je mať k nim správny prístup: ak máte radi učenie sa cudzích jazykov a chceli by ste stretnúť ľudí, čo sú na tom podobne, Polyglot Gathering je pre vás!

Ak si myslíte, že učenie sa cudzieho jazyka je výborná možnosť trávenia voľného času a sami sa nejaký ten cudzí jazyk práve učíte, na tomto mieste nájdete 500-600 ľudí z celého sveta (od New Yorku, po Nový Zéland), ktorý majú rovnakú vášeň ako vy. Je to najlepšie miesto na nájdenie si kamarátov podobných vám.

Ak sa jazykom venujete aj pracovne ako učiteľ, tlmočník alebo prekladateľ, proaktívny networking a inovatívne metódy a techniky k učeniu sa cudzieho jazyka vyskúšané (aj) najznámejšími polyglotmi na celom svete vám pomôžu zmeniť paradigmu ohľadom učenia sa jazykov, otvoriť si myseľ a dodajú vám značnú dávku motivácie.

V programe je okolo 150 prednášok, workshopov, spoločenský a kultúrny program, dokonca i výlety. Každý si príde na svoje!

Lepšie je 1x vidieť ako 100x počuť: https://www.youtube.com/watch?v=gzga66NHgCA&t=128s

Registruj sa : https://www.polyglotbratislava.com/registration/

Sleduj nás na FB: https://www.facebook.com/events/192161391660146/

Podrobnosti

Začiatok:
29. mája 2019
Koniec:
2. júna 2019
Webstránka:
https://www.polyglotbratislava.com/

Miesto udalosti

bratislava, Ekonomická Univerzita
Dolnozemská cesta 1/b,
Bratislava - Petržalka, Slovenská Republika 852 35 Slovenská republika
+ Google Map
Telefón:
+421949853555
Webstránka:
https://www.polyglotbratislava.com/