Loading Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Toto podujatie sa už konalo.

Michal Pavlíček – Pošli to tam!

27. februára 2020 @ 19:00 - 22:00

15€

JEDEN Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH ČESKÝCH ROCKOVÝCH GITARISTOV MICHAL PAVLÍČEK VYSTÚPI SO SVOJIM TRIOM V BRATISLAVE. PRINESIE SVOJ NOVÝ ALBUM POŠLI TO TAM!
Bratislavský klub MMC sa 27.2.2020 stane jednou z mála slovenských zastávok turné k novému albumu Pošli to tam! Na albume, na ktorom spolupracovali aj Monika Načeva či Richard Müller, sa nachádza 16 nových autorských skladieb z dielne Michala Pavlíčka, textami prispeli Jáchym Topol, Jan Sahara Hedl, Markéta Pilátová, Vlastimil Třešňák a Michal Horáček. Hudba, aranžmá a produkcia zostala v rukách samotného M.Pavlíčka, na nahrávaní sa podieľali okrem Pavlíčka (gitary, syntetizéry, spev) Miloš Meier (bicie), Martin Ivan (basová gitara), Michal Pavlíček Jr. (bicie), Michal Nejtek (piano), Michal Kolouch Daněk (bicie) a ďalší.
I keď bratislavské vystúpenie Michala Pavlíčka s jeho triom bude primárne patriť jeho novému albumu, diváci sa určite dočkajú aj mnohých jeho nesmrteľných skladieb a hitov plných gitarového majstrovstva a krásnych rockových melódií. Na koncerte ho budú doprevádzať jeho spoluhráči – Michal Daněk (bicie), Martin Ivan (basgitara) a Michal Nejtek (klávesy). Michal Daněk napriek relatívne mladému veku hráva vo viacerých českých skupinách (David Kraus Band, Klára Vytisková, Lenka Dusilová, Konfront či T4 s Vladimírom Gumom Kulhánkom a Stanislavom Kláskom Kubešom), s Michalom hrá okrem tria vo formácii BSP. Ďalším zo spoluhráčov, ktorý sa predstaví je slovenský rodák Martin Ivan. Je multižánrovým hráčom, pohybuje sa na jazzovej, latino i rockovej scéne, hráva v BSP, v doprovodnej skupine Anety Langerovej, v kapele Krucipüsk a Precedens a v spomínanom triu s Michalom Pavlíčkom. Ako štúdiového muzikanta ho môžete počuť aj na albumoch skupiny Tango, Leška Semelku či Richarda Müllera. Tretím členom tria je hráč na klávesové nástroje Michal Nejtek, absolvent kompozície na Hudobnej akadémii v Prahe, frekventovaný autor súčasnej vážnej hudby no zároveň aj člen takých hudobných zoskupení akými sú David Koller Band, Agon orchestra či Michal Pavlíček Trio. Venuje sa vážnej i scénickej tvorbe, ale cudzia mu nie je ani rocková platforma.

15,00 € statie a 25,00 € sedenie na tribune

Podrobnosti

Dátum:
27. februára 2020
Čas:
19:00 - 22:00
Cena:
15€
Udalosť Kategória:
Webstránka:
http://www.drhorak.sk/?con=3295

Miesto udalosti

Majestic Music club
Karpatská 3089/2
Bratislava,Slovenská republika
+ Google Map

Organizátor

Dr.Horák
Telefón:
02 5443 5667
Email:
pr@drhorak.sk
Webstránka:
www.drhorak.sk