Loading Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Toto podujatie sa už konalo.

Konzert: MOLLY /AUT, Fjordwalker /RUS, Anacle /SVK, AUT

8 februára @ 20:00 - 23:00

5€ – 7€

Rakúske duo MOLLY vydalo v júni 2019 očakávaný debutový album All That Ever Could Have Been (Sonic Cathedral a Dalliance Recordings). Lars Andersson a Phillip Dornaue z Innsbrucku sa v začiatkoch inšpirovali shoegazeom. Na albume odhaľujú úchvatnú širšiu perspektívu. Otvára ho epická 15-minútová post-rocková Coming of Age a nájdete na ňom aj prvky ambientu dream popu a prog rocku, s odkazmi na Galaxie 500, Low, Beachwood Sparks, Dungen, The Besnard Lakes, Sigur Rós a M83. “Nebeský shoegaze odráža chladnú krásu rakúskych Álp” (Stereogum).

Fjordwalker – súzvuk trip-hopu, synthwave a ambientu. Päť rokov umeleckého života od Reykjaviku po Vladivostok a tisíce príbehov vyjadrených v hudbe. Alex Polianin aka Fjordwalker zatiaľ vydal dva albumy a vystúpil na viacerých medzinárodných festivaloch. Predskakoval Arms and Sleepers (USA) na ich ruskom turné.

Anacle – zoskupenie troch DJov a producentov (Perial, FNX a Michal Basár), pôsobiacich na Slovensku, v Rakúsku a Holandsku. Ich debutový album “The Pornacle Prophecy” (Mai Lei Bel), vydaný v septembri 2019, prináša kombináciu hypnotického a mystického analógového techna.

Podrobnosti

Dátum:
8 februára
Čas:
20:00 - 23:00
Cena:
5€ – 7€
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://www.malyberlin.sk/eventy/konzert-molly-aut-fjordwalker-rus-anacle-svk-aut/

Miesto udalosti

Malý Berlín
Trnava, Slovenská republika + Google Map

Organizátor

Malý Berlín
Webstránka:
www.malyberlin.sk