Loading Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Toto podujatie sa už konalo.

In Castle 2019 / Gipsy Kings (F)

31. augusta 2019 @ 20:00 - 22:00

Hudobné podujatia v Seredi pod značkou IN CASTLE pokračujú aj v roku 2019.
O strhujúci záver leta sa postará fenomenálna francúzska skupina GIPSY KINGS!

Rovnomenný album Gipsy Kings, ktorý kapelu preslávil doslova po celom svete a vyniesol jej obrovské predaje a niekoľko platinových a zlatých platní, vyšiel pred dlhými 31 rokmi, no akoby to bolo iba nedávno. Od tých čias kapela svojou hudbou teší množstvo fanúšikov prostredníctvom horúceho spojenia flamenca, salsy, západného popu, hispánskeho štýlu, rómskej hudby a latinských rytmov. Gipsy Kings svoj unikátny štýl nazyvajú katalánska rumba.
Skupina je odvtedy na jednom veľkom non-stop turné po rôznych častiach planéty, rozdáva radosť a energiu publiku všetkých vekových kategórií. Popri tom skladá nové piesne a vydáva albumy.
V roku 2013 Gipsy Kings vydali deviaty štúdiový album nazvaný Savor Flamenco, ktorý celý po prvýkrát zložili aj produkovali samotní členovia.
“Hudba je vášeň, je to náš život. Aj po všetkých tých rokoch spolupráce, cestovania a koncertovania. Dozreli sme, vypracovali sme sa, veľa nám to dalo,” hovorí hlavný gitarista Tonino Baliardo.
Pozývame vás zažiť energiu Gipsy Kings v hlavnej úlohe s (dnes už legendárnymi) zakladateľmi tejto slávnej skupiny, skladateľmi a producentami Nicolasom Reyesom a Toninom Baliardom. Tešiť sa môžete na skladby ako Volare, Bamboléo, Baila Me a množstvo ďalších hitov. Možno odznie aj pôsobivá interpretácia skladby Hotel California známa z filmu Big Lebowski.
Vidieť Gipsy Kings naživo a pretancovať ich koncert je veľmi pôsobivý zážitok!

Vstupenky: https://vstupenky.maxiticket.sk/gipsy-kings-in-castle-2019-sered

Podrobnosti

Dátum:
31. augusta 2019
Čas:
20:00 - 22:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Tags:
,
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/317197708991078/

Miesto udalosti

Mestský amfiteáter Sereď
Parková
Sereď, 92601 Slovenská republika
+ Google Map
Webstránka:
https://www.amfiteater.sered.sk/

Organizátor

Agentúra KVAS
Email:
bibiana.grebenova@agenturakvas.sk
Webstránka:
www.agenturakvas.sk