Loading Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Toto podujatie sa už konalo.

Hustopeče: Pio Squad LIVE / DJ J.Kid / DJ Metys / DJ Vec

16. februára 2019 @ 21:00 - 17. februára 2019 @ 4:00

6€

Dojdi sa pripiecť na HustoPeče – pri vysokej teplote, sprudka a z každej strany! Aj vo februári si pre teba Vec pripravil hustý hiphopový lineup.

Koncertom ťa rozseká česká rapová kapela Pio Squad, šetriť ťa nebudú ani sety od DJ J.Kida (Pio Squad) a DJ Metysa. Ako správny hostiteľ ťa svojim setom pohostí aj sám DJ Vec.

PIO SQUAD
Klasický český rap z konca 90. tych rokov, ktorý dnes patrí už k legendárnym a rešpektovaným priekopníkom žánru v našich končinách. Kapela spolupracovala s mnohými osobnosťami nielen českého, ale aj slovenského hiphopu ako Vec, Zverina, Supa, Delik, Čistychov, Slipo atď. Ich nahrávky Punk is Dead (2006) a Stromy v bouři (2016) si odniesli ocenenia za najlepšie hiphopové albumy v žánrových cenách Anděl. Rok 2019 bude pre Pio Squad v znamení veľkých osláv – na jeseň totiž kapela oslávi svoje už 20. narodeniny. Okrem toho dvaja členovia Eurodel a Efko plánujú vydať sólové albumy.

DJ J.KID
Súčasťou Pio Squad od jeho vzniku je aj DJ J.Kid, ktorý už v polovici 90.tych rokov ako jeden z prvých DJov v Čechách hral rap a hiphop. Jeho selekcia rozhýbe všetky vekové kategórie – v starostlivo vyberaných setoch nájdeš všetko od klasiky po new school.

DJ METYS
patrí k ľudom, ktorých na našej scéne určite neprehliadnete a ktorí stoja za viacerými obľúbenými klubovými akciami. Metysove vkusne poskladané skreče zdobia nejeden slovenský album.

Podrobnosti

Začiatok:
16. februára 2019 @ 21:00
Koniec:
17. februára 2019 @ 4:00
Cena:
6€
Udalosť Kategória:
Udalosť Tags:
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/288969975311561/

Miesto udalosti

KC Dunaj
Bratislava,Slovenská republika+ Google Map

Organizátor

KC Dunaj
Email:
kcdunaj@kcdunaj.sk
Webstránka:
https://www.kcdunaj.sk/