Loading Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Toto podujatie sa už konalo.

Behind the House

14. apríla 2019 @ 21:00 - 15. apríla 2019 @ 1:00

Zadarmo

Line Up

ThM_Dj

ThomasDeXter

Hudobný štýl, ktorý sa na celom svete hráva prevažne v kokteilových baroch, kluboch, na V.I.P. večierkoch a súkromných party, pozostáva zo štýlového zvuku hudobných nástrojov, funky rytmov a krásnych vokálov v spojení s originálnym zvukom, ktorý je veľmi ťažko k počutiu v bežných kluboch, o to výnimočnejšie na Slovensku.

House nie je len hudobný štýl, ale aj kultúra, ktorá má svoju históriu. Ľudia, ktorí mu nevenujú pozornosť, nepoznajú jeho zmysel, podstatu.

Behind the House ako tanečná party

Hudobný štýl značky Behind the House má svoj imidž a kvalitný zvuk s malými zmenami už niekoľko rokov. V zastúpení slovenských DJ-ov so skúsenosťami z klubovej tanečnej scény zo zahraničia ide o jedinečný projekt.

Svojim hudobným záberom cez Vocal-, Funky-, Groove-, Jazzy-, Latin- a Deep- House vie osloviť návštevníkov kokteilových barov, ale aj stredne veľkých a veľkých klubov.

Behind the House vystupuje z radu konkurenčných projektov dlhoročným pôsobením na Slovensku, skúsenosťami, nadaním vytvoriť skvelú atmosféru na party, ale najmä nenapodobniteľným hudobným zážitkom.

Fanúšikmi značky a návštevníkmi Behind the House party sú mladí ľudia, ktorí majú radi kvalitnú tanečnú hudbu v štýle House v spojení s príjemným prostredím kokteilových barov a klubov.

Podrobnosti

Začiatok:
14. apríla 2019 @ 21:00
Koniec:
15. apríla 2019 @ 1:00
Cena:
Zadarmo
Udalosť Kategória:
Udalosť Tags:
, , , ,
Webstránka:
thomas-dexter.com

Miesto udalosti

Nu Spirit Bar
Medená 16
Bratislava, Slovakia Slovenská republika
+ Google Map
Webstránka:
nuspirit.sk

Organizátor

ThomasDeXter
Email:
thomasdexter@thomas-dexter.com
Webstránka:
thomas-dexter.com