Loading Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Toto podujatie sa už konalo.

Alice Francis & Band: Electric Shock

24. októbra 2017 @ 20:00 - 23:30

Alice Francis – prvá dáma electro swingu prichádza prvýkrát do Bratislavy Predstaviteľka electroswingu miešaného s jazzom a popom, Alice Francis, vystúpi v utorok 24.októbra o 20.00 hod v Nu Spirit Clube, Pasáž LUXOR, Štúrova 3, Bratislava

Hudobný fenomén menom electro swing už netreba na Slovensku predstavovať. Vypredané koncerty fenoménov Parov Stelar Band alebo Caro Emerald dávajú tušiť, že tento žáner slávi veľký úspech aj u nás. Alice Francis, kráľovná novej éry moderného swingu, patrí medzi najhorúcejšie udalosti na súčasnej európskej hudobnej scéne. Okrem jej unikátneho spevu, ktorý umne spája moderný pop s hlasmi tých najväčších mien histórie ako Billie Holiday alebo Eartha Kitt, je Alice tiež skvelá skladateľka, textárka a performerka.
Počas posledných troch rokov neustáleho koncertovania po Európe, Kanade, Rusku a Izraeli stála Alice Francis na pódiu aj vedľa takých hviezd ako sú Alicia Keys, Erykah Badu alebo Public Enemy. Okrem koncertovania sa so svojimi kolegami Goldielocksem a Chul-Min Yoo venovali práci na novom albume Electric Shock. S ním prichádza královna electro swingu Alice Francis aj do Bratislavy. Na novinke sa autorskej trojici Alice Francis (zpev), Mr. Goldielocks (sampler), Sir Chul-Min Yoo (doprovodné vokály) podarilo posunúť hranice electroswingovej produkcie zase o niečo ďalej. Rovnako ako na debutovom albume St. James Ballroom nájdete na Electric Shock originálny mix analógových a digitálnych zvukov, počujete stopy blues, swingu, popu, house music, rage a dokonca aj klasickej hudby. Nový album je navyše obohatený o veľa exotických a neobvyklých nástrojov, ktoré Alice s kolegami nahrala na svojich cestách.

Bratislava sa tak konečne 24.októbra 2017 dočká veľkej premiéry aktuálneho mena na európskej hudobnej scéne. Nech vás už zachytila electro swingová vlna alebo ešte nie, urobte si v tento októbrový večer čas. Alice Francis Vás určite očarí!

Official wesite
https://www.alicefrancis.com/

St. James Ballroom (Official Video):

Too Damn Hot z nového albumu ELECTRIC SHOCK (Official Video):

Vstupenky: 13 EUR

kúpite u Dr. Horáka na Medenej 19 v Bratislave
na www: https://www.drhorak.sk/?con=2864
alebo v predajnej sieti Ticketportal: https://www.ticketportal.sk/Event/Alice_Francis_Electro_swing
a
Predpredaj:
https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/12675/alice-francis–electric-shock

Podrobnosti

Dátum:
24. októbra 2017
Čas:
20:00 - 23:30
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

Nu Spirit club
Štúrova 3
Bratislava,Slovenská republika
Webstránka:
https://www.nuspirit.sk/sk