Značková party Le Grande House sa tento rok s vami lúči!

Spoločnosť Charlie & Clubbers Community, organizátor známej značkovej party Le Grande House, pre všetkých priaznivcov tanečnej elektronickej hudby pripravila vianočné prekvapenie. Už v týchto dňoch si môžu všetci záujemcovia zo stránky  www.charlieclubbers.net stiahnuť najnovšie mixy ich obľúbených DJov a to celkom zadarmo a legálne.

Charlie vydáva tento rok už tretí mix pod známou značkou podujatia, ktorého je rezidentný DJ a jeho mix je špecifický melodickým rytmom a energiou v hudobnom štýle progressive house. Charlie Clubber – Le Grande House vol.3 (2009) – stiahni zadarmo (https://j.mp/5V5qYE)

DJ Fresh, svojim fanúšikom ponúka úplne čerstvý mix Le Grande House vol.2, z ktorého cítiť prvky citrónov a pomarančov. Fresh Clubber – Le Grande House vol.2 (2009) – stiahni zadarmo (https://j.mp/5dAqj3)

Spestrením je aj premiérový Le Grande House promo mix od najkrajšej DJky Slovenska – Laddy M. Každý z mixov je asi hodinu dlhý a nemal by chýbať vo vašej zbierke. Laddy M – Le Grande House vol.1 (2009) – stiahni zadarmo (https://j.mp/6PYNU8)

Charlie & Clubbers Community Vám v roku 2009 priniesla 40 nezabudnuteľných party Le Grande House, ktoré sa konali v 25 kluboch Slovenska a Česka a po prvý krát v histórii  pod nočnou oblohou na Zlatých Pieskoch z názvom Le Grande House *Summer Open Air s hviezdami slovenskej house-ovej scény. Týmto si dovoľujeme poďakovať všetkým za priazeň, ktorú ste nám prejavili v tomto roku a už teraz sa tešíme na rok 2010.

Prvá Le Grande House party v novom roku nás čaká 23. januára 2010 v klube Imperia-M, Námestovo. Ešte predtým sa s Vašimi obľúbenými DJmi môžete stretnúť na megapárty Amnesia uvádza Contact Ibiza 15. januára 2010 v priestoroch bratislavského Dopleru.

Na záver vám prinášame náhľad 8 naj sexy plagátov Le Grande House 2009 a prajeme vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a veľa zábavy.

 

Zdroj: Charliesclubbers
Publikoval: Redakcia GREGI.NET