White Night: Senor Kuros + t Mike na download!

Určite ste už počuli o ,,White party”, ktorá je známa po celom svete.  Jedinečnosť jej dodáva veľkolepá atmosféra, ktorú vytvorí dav návštevníkov oblečených v bielom.  Keďže sa 25. decembra ulice Rožňavy určite budú belieť snehom, v Colors clube vám zážitok z bielej umocní White night.

Ak sa budete držať myšlienky tejto noci a prídete od hlavy po päty v bielom, hneď pri vstupe vám za odmenu bude naservírovaný drink zdarma. Aby sme vám lepšie priblížili posolstvo white night, interiér clubu bude ozvláštnený o white dekorácie, videoprojekciu a chuť do tanca podporia naše sexi  go go dancers.

O skvelý štart party sa postarajú djs T Mike (techron.sk) a Senor Kuros (ilovemusic.sk), ktorí špeciálne pre túto príležitosť pripravia Megamix. Bude to zmes rozličných melódií v elektronickom duchu. Ak budete mať štastie, možete to byť práve vy, komu sa podarí získať túto originálnu kompiláciu vo forme cd.  V line upe sa objavia aj rezidentní djs Colors clubu, Matyo a Pedro, ktorí svojimi melódiami tiež prispejú k veľkolepej šou v bielom. V tento večer odznejú typické white night žánre, rôzne druhy elektronickej hudby, electro house, progressive, minimal, tech house, tech trance etc.

Prispejte aj vy svojim príchodom v bielom oblečení k vytvoreniu pravej white night v Colors clube.

Download link na dj set: www.techron.sk/sety/white mix.mp3

Zdroj: Techron
Publikoval: Redakcia GREGI.NET