New Generation of Hard Tehno!

Trochu netradične sme sa rozhodli predstaviť Vám djov, ktorí sľubujú, že prídu zničiť Metroklub uz najbližší víkend. A že to myslia smrteľne vážne, rozhodli sme sa dať vám do pozornosti linky na download setov a trackov djov Killswitcha, Morisona, Reseta a Niluxa z organizácie NGoHT (New Generation of Hard Techno). Nepochybujem, že tieto materiály Vám na budúci týždeň nedovolia nezavýtať do Šale!!!

Začnime Juhoslovanom Morisonom, ktorý sa natrvalo zapísal do schranzovej kroniky famóznym remixom skladby Sunglasses at night, ktorá bola vydaná na labeli Nemca ViperaXXL Technoboots. Túto skladbu s obľubou hrávajú Dj Rush, Bold, O.B.I., Sven Wittekind a mnoho dalších djov.
Link:

Další spoločný počin Morisona a Chorváta Damoksa nie je o nič menej zaujímavejší. Ide o remix pre legendárnu skupinu Depeche Mode, a že ide o remix viac jako vydarený sa môžete presvedčiť na tomto linku:
damok.mp3

Najväčší producentský rešpekt vo svete však získala nerozlučná dvojica Killswitch & Reset, ktorých energické, dych vyrážajúce skladby sú hrávané po celom svete ľudmi ako Andreas Kremer, Robert Natus, Acid Flux, Yhynykx či Sven Wittekind.Ako dvojica vydali platňu na uznávanom labeli TekkTribe, ktorého majitel je Tobias Lueke aka O.B.I.. Ich najbližšia platňa vydávaná na labeli Svena Wittekinda je uznanie ich producentských kvalít.

Tracky:
happy.mp3
punish.mp3
dead.mp3

Posledným dnes spomenutým djom bude dj Nilux, ktorý začínal svoje djské a producentské pôsobenie pod bookingom Speedpunks, ale už niekoľko rokov právom patrí pod NGoHT.
Spomeniem tu jeho remix, ktorý nesie názov Ta Bueno, v ktorej použil vokály zo skladby, ktorá by sa dala nazvať hymnou slovenských technofloorov. Stiahnite a zistite o čom hovorim…;)
Link: nilux.mp3

WARNING! Táto hudba môže veľmi ľahko porušiť Vaše repráky pri nesprávnom používaní!

————————————————-
Zdroj: Tronic
::: music is everything … gregi.net :::