Forms: Skydive Edition + Free track!

Zástupcovia legendárneho Drumatique crew, Gabanna (Midnight Sun, Fokuz ltd.) a Floopy (VodkaRedbull), dostali pozvanie na akciu Forms – Skydive Edition od Holanského zoskupenia Forms, ktoré zastrešuje dj‘s, mc‘s a iných kreatívcov.

Základ crew tvoria dj’s Tyson, Trap, Unreal a mc´s Dapper MC a Don.Skey, postupne sa však rozšírili aj o ďalších členov majúcich na starosti sound system, VJ-ing a dekorácie. Viacerých z nich ste už v minulosti mali možnosť vidieť a hlavne počuť na slovenských akciách. Za zmienku stojí rezident Rainbow Open Air Don.Skey, Trap a Unreal zahrali v Zlatých Moravciach a pamätníci určite nezabudli na vystúpenie Tysona v Bratislavskej Dune.

Forms event je zavedená tradicia, pravidelne sa koná každý mesiac už od roku 2005 v meste Arnhem. Počas svojej existencie stihli týto páni pozvať veľké množstvo známych mien akými sú Kasra, Dom and Roland, John B, Vicious Circle, Switch, S.P.Y. či Panacea, ktorý hosťoval poslednú Halloween párty. Zo slovenska sa už na Forms predstavili Goro, Dephzac (2005) a L Plus (2006).

Ak ste zatulaný nikede v blízkom okolí Arnhemu nezabudenite dojsť, Gabanna a Floopy zahrajú 28.11. v klube Willemeen na Forms – Skydive Edition ☺

Free track: Gabanna a Floopy pre vás vybrali track ‘Lost Soul‘ zo staršej produkcie, ktorý si možete stiahnuť zadarmo.

[ Gabanna_Floopy-Lost_Soul(version3) – download ]

www.formsevents.com
www.drumatique.eu
www.myspace.com/gabannafloopy

Zdroj: Martin Miklos – SVETLUX
Publikoval: Redakcia GREGI.NET