Dubshoock: Pornopromo dubstep mix!

Dravá a perspektívna dubstepová formácia DUBSHOOCK (Nudance.sk) zo Slovenska pripravila pestrý, našlapaný a zaujímavý dubstepový promo mix. Polovica setu odznela minulý utorok v relácii Pohoda_FM na rádiu FM.

Podcast tejto relácie si môžete stiahnuť tu. Dubshoock najbližšie vystúpi tento piatok v Trenčíne, 18.12.2009, v klube Piano na akcii Nudance XXL #2.

Dubstepová formácia, ktorá vznikla v roku 2009 a momentálne ju tvoria F@tSound a Le Flouriste. Počas vystúpení ich doprevádzajú MC Remedy a MC Carry. Ich sety sú pretkané melodickým, tanečným či temným dubstepom, no okorenia to aj v štýle 2stepu, grime či breakbeat. V súčasnosti pripravujú nový mixtape a venujú sa produkcii. Hľadajú rôznych hudobníkov a MCs do formácie, ktorí majú veľký záujem o dubstepovú scénu všeobecne.

Dubstep formation founded in 2009 in present consists of 2 djs F@tSound and Le Flouriste, and also 2 MCs Carry and Remedy. They are playing very carefully chosen dubstep, 2step, grime, dubtek tracks from vinyls or cds. They are trying to do very coulourful mix, so there you can hear nice, melodical, dark, hard, experimental, ragga or atmosferic music. They know how to make crowd crazy. In present they are preparing new mixtape and develop their production skills. They are looking for talented people with huge interest for dubstep music, djs, mcs, producers, musician to expand this formation to world size :)

Zdroj: Dubshoock
Publikoval: Redakcia GREGI.NET