CityGrooves Weekly Download!

Na začiatku, bol Jack a Jack mal grúv. A z tohto grúvu sa zrodil grúv všetkých grúvov. A ako tak jedného dňa náruživo mixoval svoje beaty, Jack radostne prehlásil „buď HOUSE!“ a zrodila sa HOUSE MUSIC.

Tak asi takto nejak by sa drahí priatelia začala legenda o Jackin house.

Tento „subžáner“ HOUSE music má svoje korene v pôvodnej houseovej hudbe, ktorá vznikla v Chicagu v polovici 80tych rokov a často sa v ňom vyskytujú prvky funky, jazzu ale aj soulu či disco 80.rokov. Jackin houseoví producenti pri tvorbe často pracujú s takzvaným gatingom (čítaj gejting) hlavného beatu, čím mu dodávajú charakteristický sound ktory vás núti hopsať, skákat a tancovať.

Ako ukážku vyššie uvedého Vám teraz ponúkame na stiahnutie live mixovaný set z klubovej noci CityGrooves. Táto sa koná pravidelne každú stredu v Remix Clube  na Ventúrskej 16 v Bratislave, pod taktovkou dj-skej dvojice Bollo&Shifter.

[ CityGrooves Weekly Download ]

Takže nech sa páči, stahujte, počúvajte, tancujte a ak vás hudba zaujala, neváhajte sa prísť pozrieť v stredu do „remixu“.

Vaše odkazy, návrhy a pripomienky nám môžete zanechať na: https://www.myspace.com/citygrooves.sk alebo na facebook skupine CityGrooves.

„Jack your body!!“

Zdroj: CityGrooves
Publikoval: Redakcia GREGI.NET