Breaking Soundz 36: Chris Su naživo v piatok v Trenčíne, na download hneď teraz…

Vypočuť či stiahnuť si to čo hrá momentálne CHRIS.SU na parties ale aj novinky o jeho pripravovanom prvom sólovom albume sa dozviete práve tu a práve teraz…

Pri príležitosti Chrisovho premiérového hrania v Trenčíne som ho poprosil aby nám poslal nejaké linky na jeho najnovšie mixy a tiež aby prezradil nejaké „pikošky“ zo zákulisia príprav a vydania jeho prého sólového albumu, ktorý bol avizovaný prave na tieto dni.

Ako sám napísal: „Na novom albume stále usilovne pracujem. Dátum vydania je potvrdený na značke Subtitles na prelome marca a apríla budúceho roku. Momentálne nahrávam vokály a tiež spoluprácujem na iných projektoch, ale hlavne na mojich sólo trackoch, ktoré potom vyjdú kompletne ako vynil, CD a aj digital (online)…“

Chris pripravil pred nedávnom aj dva mixy jeden pre maďarskú radioshow pod názvom Szolfezs Radiocafe vysielanú 14.11.2009.

a druhý Funxion minimix nahratý 24.11.2009 Chris naládoval priamo do prehrávača BREAKING SOUNDZ profilu na soundcloud.com.

CHRIS.SU zahrá (aj svoje nové tracky z pripravovaného albumu) ako špeciálny hosť v piatok 11.12.2009 v trenčianskom Lúč klube na 36. pokračovaní BREAKIG SOUNDZ párty, ktorá bude zároveň aj oslavou piatych narodenín tejto jedinej pravidelnej breakz music club night v Trenčíne a okolí. Okrem CHRISa SU sa za gramofónmi predvedú v spločnom mixe GALAGHA & WYCHITAWACS a djka DOLYX ktorú bude na trúbke dopåňať REMO.

BREAKING SOUNDZ 36.
5th anniversary of breakz in TN
piatok 11.12.2009 | 22.00 | 5 €
Trencin – Klub Luc (budova kina Hviezda)
CHRIS SU (subtitles, commercial suicide, tactile, Hungary)
GALAGHA vs. WYCHITAWACS
djane DOLYX feat. REMO (trumpet)
visuals by RMI (tnt crew)

Zdroj: Wychi – press info
Publikoval: Redakcia GREGI.NET