Zuzana Smatanová Gemini Joj Tour 2010: Náhradné termíny preložených koncertov sú známe!

Po krátkej Zuzkinej rekonvalescencii môžeme s radosťou oznámiť náhradné termíny koncertov, ktoré museli byť z dôvodu jej ochorenia preložené.

08.12. streda      Košice      Infinity aréna
12.12. nedeľa      Michalovce     ŠH 1.BK
13.12. pondelok      Bardejov     ŠH Mier
15.12. streda      B. Bystrica      ŠH Štiavničky

Všetky ostatné plánované koncerty v Púchove, Bratislave, Martine a Poprade ostávajú bez zmien. Zuzka Smatanová a všetci jej fanúšikovia sa teda môžu tešiť na druhý ostrý štart turné 28. novembra v Púchove.

Okrem 5-násobnej Zlatej Slávice so skupinou vystúpia aj hostia: PETER CMORIK, ADAM ĎURICA A BYSTRÍK. Títo chlapci ukázali veľkú dávku kolegiality na nevydarenom štarte v Michalovciach, keď Zuzane na zvukovej skúške z dôvodu zápalu hrtana odišiel hlas. Odohrali totiž skvelý koncert pre všetkých divákov a dokonca zadarmo. Michalovčania si ich budú môcť čoskoro užiť ešte raz, ale už aj so Zuzanou.

V ôsmich športových halách na Slovensku odznejú nielen najväčšie hity momentálne najúspešnejšej slovenskej speváčky, ale i pesničky z aktuálneho albumu Gemini, staršie piesne, ktoré sa doteraz bežne koncertne nehrávali a spoločný aktuálny hit „Čo má prísť, príde“ s Petrom Cmoríkom.

Všetci fanúšikovia kvalitnej slovenskej hudby sa môžu tešiť na perfektný zážitok: zvuk, svetelná šou, špeciálne videoprojekcie, Zuzanina kapela v špičkovej forme,

VŠETKY VSTUPENKY NA PRELOŽENÉ KONCERTY ZOSTÁVAJÚ NAĎALEJ V PLATNOSTI.


Zdroj: Silvia Turnerova
Publikoval: Redakcia GREGI.NET