Welcome to Gregi.net: Elektronická nádielka na každý mesiac!

Zdravíme všetkých clubberov a clubberky v novom roku! Dlho sme si lámali hlavu nad tým, čím Vás prekvapíme v roku 2010. Nájsť niečo, čo by oslovilo každého jedného poslucháča elektronickej hudby, niečo, čím by sa elektronická hudba dostala do povedomia ešte väčšiemu množstvu ľudí. Myšlienka prišla spontánne, prípravy trvali vyše mesiaca a na konci toho všetkého vznikol projekt s názvom Welcome to Gregi.net.

O čo vlastne ide? Každý jeden mesiac, vždy posledný piatok v mesiaci sa môžete tešiť na dvoj hodinový set, v ktorom zaznie mix toho najlepšieho zo svetovej, ale aj našej scény. V úlohe rezidenta tohto projektu sa predstaví Michael Des, ktorý svojimy setmi ukázal, že s ním na Slovensku musíme rátať.

Prvá hodina Welcome to Gregi.net bude vďaka nemu patriť trance a progressive. Nebude však jediný DJ, ktorého budete môcť počuť. V druhej hodine sa predstaví hosť, ktorého Vám určite nebudeme musieť predstavovať. DJ, ktorý na scéne nieje žiadny nováčik a mať v zbierke práve jeho set nebude na škodu.

V pilotnej časti nášho projektu pozvanie prijal zahraničný hosť z Českej republiky, ktorého väčšina clubberov na Slovensku pozná ako rezidenta úspešnej akcie Trance of Love. Karney DJ predstavý svoj hodinový mixovaný set, z ktorého budete počuť, prečo mnohí ľudia chodia do Ocean clubu iba kvôli nemu.

Všetko to začne presne o týždeň 29. januára 2010, keď bude na stiahnutie prvá časť projektu s názvom Michael Des vs. Karney DJ – Welcome to Gregi.net. Spolu so setom sa môžete tešiť aj na rozhovor s naším prvým hosťom, ktorý Vám prezradí, čo plánuje do budúcna.

Počujeme sa o týždeň!

Viac info:
michaeldes.gregi.net
karney-dj.com


Ďakujeme partnerom: Gregi.net, Szene1.sk, Websound.eu, Partyzona.sk, Clubber.sk

Zdroj: Redakcia GREGI.NET
Publikoval: Redakcia GREGI.NET