Welcome Summer 2011: Na Liptov mieri nový tanečný festival!

Na Liptov mieri veľký tanečný open air festival WELCOME SUMMER 2011! Dňa 17. júna 2011 tak budú mať nielen Liptáci možnosť privítať tohtoročné leto v naozaj veľkom štýle – pri tanci. Behom jedného dňa a noci sa na ihrisku v Liskovej predstavia rôzne hudobné skupiny a celý program bude zavàšený nočnou show v sprievode DJ(ských) legiend slovenskej tanečnej scény. Počas programu budú na návštevníkov čakať rôzne atrakcie, ako aj gigantická balónová show!

Welcome Summer 2011

Registrácia hudobných kapiel, skupín, tanečníkov a DJ(ov): Festival WELCOME SUMMER 2011 ponúkne možnosť aj začínajúcim / lokálnym kapelám a skupinám predstaviť sa publiku na Liptove. Registrovať sa môžu aj rôzne tanečné skupiny, ktoré budú zaradené do programu, ako aj DJ(i) pre špeciálne warm up parties odohrávajúce sa v určitých oblastiach Liptova a Oravy. Každý nápad a predstavenia sú vítané. Registrovať sa môžete na emaily: media@pure-event.sk. Do predmetu, prosím, zadajte – REGISTRACIA. V priebehu mája budeme záujemcov osobne kontaktovať.

Welcome Summer 2011

Nočná show! – Nočná tanečná show sa bude niesť v skutku magickom štýle. Tanec priamo pod hviezdami, kde na Vás čaká vystúpenie DJ(ských) velikánov a skutočných majstrov svojho remesla z celého Slovenska. Po prvýkrát sa v Ružomberku (Lisková) predstaví DJ REORDER, človek, ktorý bol ako jediný slovenský DJ prezentovaný už 7 x v globálnej relácii najlepšieho DJ(a) sveta ARMINA VAN BUURENA – A STATE OF TRANCE! Tešiť sa môžete aj na legendy tanečného neba TOKY / BOSS v sprievode talentovaného účastníka slávnej českej APOKALYPSY – MISS RODES! Krv Vám zaiste rozprúdi aj vystúpenie zakladateľa HARDSTYLE scény na Slovensku – ENHANCER, ktorý taktiež po prvýkrát zavíta do Ružomberka! A to nie je ani zďaleka všetko. Všetky informácie, ako aj celý program Vám budeme prinášať priebežne na stránke www.pure-event.sk a na oficiálnej stránke na FACEBOOKU: https://www.facebook.com/event.php?eid=183041035075908

Welcome Summer 2011

Predpredaj lístkov začne čoskoro na vopred ohlásených miestach na celom Liptove, ako aj v sieti TICKETPORTAL. Privítajte s nami leto 2011! Exkluzívna tanečná summer-party jedine v Ružomberku. V prípade zlého počasia sa akcia presúva do SH KONIAREŇ – Ružomberok.

Zdroj: PURE Event
Publikoval: Redakcia GREGI.NET