Votvírák: Festival predstavil svoj nabitý program!

Další ročník hudebního festivalu Votvírák, který již tradičnì otevírá českou letní festivalovou sezónu na letišti Boží Dar ve středočeských  Milovicích se letos uskuteční ve dnech 11. až 13. června  2010.
 

Na samostatné stage ve speciální hip hopové zónì se postupnì představí v prùbìhu celého festivalu prakticky kompletní špička česko-slovenské hip  hopové scény. Festival Votvírák uvede jména, jako BPM, PSH, PIO Squad, ale také slovenské kapely Rytmus + Kontrafakt nebo Moju Reč. Na fanoušky hip  hopu tak i letos čeká velmi silný line up.
 

Zkrátka nepřijdou ani fandové jiných žánrù. V Milovicích vystoupí například  legendární kapela Olympic včele s Petrem Jandou,  Mig 21, stále populárnìjší  ústecká skupina UDG, Čechomor, jenž na festivalu bude hrát poprvé nebo slovenští No Name. Pro rockové  fanoušky nebudou ani letos chybìt kapely jako Wohnout, Krucipusk, Doga nebo  Legendy. V sobotním programu pak vystoupí mladí písničkáři Tomáš Klus a Xindl X, a  také s tìžkou nemocí statečnì bojující Anna K.

www.votvirak.cz

Zdroj: Organizátor
Publikoval: Redakcia GREGI.NET