Uprising Reggae Festival 2010: Alborosie tribute mixtape je na svete, stiahnuť sa dá zadarmo!

Najväčšou hviezdou tohtoročného festivalu Uprising je Alborosie, na Sicílií narodený spevák, ktorý s kolískou reggae spojil svoju dušu, aj svoje telo. Alborosie dostal od organizátorov Uprisingu tribute mixtape, ktorý sprodukoval a namiešal DJ Simple Sample z Ghetto Youths Sound.

Pri tvorbe špeciálneho mixu asistoval aj samotný Alborosie. Jeho hudba figuruje aj v novom spote festivalu, ktorý režíroval Branislav Vincze, a nahovoril Tomáš Hafner. Spot sa dá pozrieť na https://bit.ly/bz4sun.

Alborosie znamená teraz pre Európu to isté, ako pred niekoľkými rokmi Gentleman. Pochádza zo Sicílie, z takmer seriálových pomerov: jeho otec bol policajt, brata zabili členovia nepriateľského pouličného gangu. Pred desiatimi rokmi sa presťahoval na Jamajku, priamo do Kingstonu.

Alborosie Tribute Mix

Už niekoľko rokov patrí do prvej svetovej ligy. Spolupracoval s množstvom kvalitných mien – na mixtape okrem neho nájdete umelcov ako David Hinds (Steel Pulse), Dennis Brown, Mykal Rose, Shabba Ranks, Queen Latifah, a mnoho iných. Mixtape si môžete stiahnuť úplne zadarmo na linku https://www.uprising.sk/download/alborosie.php.

Festival Uprising sa uskutoční 27. a 28. augusta na bratislavských Zlatých pieskoch. Dvojdňové vstupenky za zvýhodnenú cenu 23€ sa dajú kúpiť už iba do piatku 13.8., potom sa cena bude zvyšovať na 26€. Na mieste budú stáť vstupenky 29€.

www.uprising.sk

Uprising 2010

Zdroj: Organizátor
Publikoval: Redakcia GREGI.NET