Tiësto – Kaleidoscope: Buď VIP!

(Bratislava) – Od utorka 20. apríla 2010 sme spustili predpredaj špeciálnych VIP a GOLD VIP vstupov na world tour Kaleidoscope. Vopred upozorňujeme, že v predpredaji je limitovaná séria vstupeniek. Čo za svoje peniaze získate?

Ako VIP hostia budete mať samostatný priestor na kaskádach haly C. Pre vás to znamená žiadnu tlačenicu a čakanie v radoch. Okrem toho na vás čakajú samostatné bary určené iba pre VIP hostí. Počas večera sa budú podávať Aloe vera mixed drinks. Ak si budete chcieť oddýchnuť, žiadny problém. Vo vašej VIP zóne budú pripravené aj miesta na sedenie.

Nestačí? Ponúkame vám aj GOLD VIP zónu, ktorá bude situovaná na bočnej strane haly. Okrem samostatných barov a vlastného sedenia vám budeme počas noci servírovať Aloe vera mixed drinks, Jägermeister, Smirnoff, Heineken a ďalšie drinky. GOLD VIP si môžete zakúpiť iba prostredníctvom portálu ticketzona.eu v cene 65 €.

Vstupenky do VIP zóny v cene 30 € si môžete zakúpiť prostredníctvom webu Ticketzona.eu (www.ticketzona.eu), odkiaľ si ich môžete objednať poštou priamo na vašu adresu bez nutnosti navštíviť akékoľvek predajné miesto, alebo využiť predpredaj prostredníctvom siete Ticketportal (www.ticketportal.sk) v cene 36 €.

Tiësto – Kaleidoscope  
04. jún 2010
Bratislava, Incheba  

Zdroj: Mediazona, s.r.o.
Publikoval: Redakcia GREGI.NET