Tiësto Club Life tour: Predstavujeme halu!

Tiëstùv slavný CLUB LIFE poprvé v České republice! Je to jen pár týdnù, co byl oznámen koncept nového tour pro rok 2011 s podtitulem CLUB LIFE, se kterým Tiësto přijede na své premiérové vystoupení do Brna. Show probìhne 17.6. 2011 v areálu brnìnského výstavištì (BVV) v exkluzivních prostorách multifunkčního pavilonu P.

Pavilon P

Pavilon P patří svým vybavením k nejmodernìjším a zároveň nejvìtším ve střední Evropì. Jednopodlažní hala je dlouhá 214 metrù a široká 90 metrù. Plochu o rozloze 15 500 metrù čtverečních lze pro rùzné účely rozdìlit pomocí speciální dìlící stìny. Svou kapacitou pojme bez problému až 10 000 návštìvníkù.  V okolí Pavilonu P je dostatek parkovacích míst, autobusová zastávka a velkoryse dimenzovaný vstupní prostor. Vnitřní vybavení a zabezpečení odpovídá nejnovìjším standardùm (do provozu byl pavilon uveden v roce 2009). V současnosti je to jedno z nejvhodnìjších míst pro pořádání velkých koncertù a tanečních parties.

Pavilon P

Vstupenky na brnìnskou show jsou k zakoupení v síti Ticketpro (vstupné se každý mìsíc zvyšuje). V nabídce je též kategorie vstupenek GOLD All Inclusive s neomezenou konzumací nápojù.  
     

Pavilon P

Ceny vstupenek dle termínu zakoupení a kategorií:
od 1.4.2011: 880,-Kč
od 1.6.2011: 990,-Kč
na místì v den konání: 1.190,-Kč
GOLD ALL INCLUSIVE: 2490,- Kč

Při zakoupení GOLD – All Inclusive vstupenky získáváte možnost neomezené konzumaci drinkù formou „ALL INCLUSIVE“ (vodka, whisky, rum, gin, víno, pivo, Red Bull, nealko) na speciální GOLD terase. GOLD vstupenka též zahrnuje vstup do haly samostatným vchodem a vstup na GOLD terasu umístìnou v blízkosti hlavní stage s jedinečným výhledem na celou halu. *ceny vstupenek jsou uvedeny včetnì DPH a veškerých poplatkù předprodejní sítì

https://www.tiesto.cz
https://www.tiesto.com
https://www.youtube.com/tiesto
https://www.ticketpro.cz

Tiesto CZ

Zdroj: Bonus Vision / NRG production
Publikoval: Redakcia GREGI.NET