Thrill-O-Tronic alebo ako začať rok 2011?

Čo pre Vás chystajú v Metroclube na prvý víkend roku 2011, ako aj čerstvé novinky v djskom a najmä producentskom živote jeho šedej eminencie dj Tronica Vám priblížime v nasledujúcich riadkoch…Určite čítajte ďalej!

Ako na Nový rok, tak po cely rok! Preto sme sa aj my v Metroclube rozhodli venovať prvú akciu tohto roku človeku, ktorý či už ho je pri tom vidieť alebo nie, jeho rozhodnutia majú v šalianskom undergrounde svoju silu. Málokedy sa však Tronic stavia do viditeľnej polohy, preto mu v prvú sobotu roku 2011 nedáme vôbec na výber…

A keďže nám to chce raz a navždy poriadne natrieť pekne do sýtosti, rozhodol sa za pult nikoho bez jeho dozoru nepustiť! Sebavedomie mu po posledných producentských úspechoch určite nechýba (tie úspechy si pripomenieme v ďalšej tlačovke btw…), takže uvidíme, či to tentokrát trochu predsa len neprepískol…

Úplne prvýkrat v jeho djskej kariére, ktorá odštartovala nedávno ôsmi rok, a úplne bez adekvátneho tréningu sa dj Tronic pokúsi o maratónsky all-night-long set! Pobyt na stagei bude pre Tronica nutný min. na 7 hodín, oprášia sa staré dosky a tracky, pridajú sa nejaké sučasné novinky a vypomôcť mu prídu najbližší priatelia a známi z djských kolegov, ktorí občas čo to tiež pridajú do éteru… O koho pôjde si však Tronic necháva zatiaľ pre seba.

Ako sa už stalo pravidlom, šaliansky Metroclub, ktorý je domovskou stanicou viacerých schopných djov a producentov, prezentuje svojich ‘ľudí’ pravidelne a predovšetkým zadarmo!

Samozrejme, tentokrát to zaručene nebude inak! Takže ráčte vstúpiť, otvárame v sobotu 8. januára o 21. hodine v Metroclube Šaľa priatelia!

Tronic all night long

Zdroj: Metroklub
Publikoval: Redakcia GREGI.NET