Ťažiskové hviezdy už festival má!

Praha, 27.1. 2011 – Sázavafest bude aj tento rok multižánrový. Za 4 dni, od 4.-7. augusta 2011 sa na jeho pódiách v Benešovì vystriedajú desiatky skvelých zahraničných i domácich kapiel. Nebude chýbať elektronika, indie, rock, pop, či soul.

V line upe je už napevno zapísaná bristolská kapela Kosheen, francúzska formácia Nouvelle Vague a špička v soulovej hudbe, britskí Belleruche. Zo sveta teda príde na Sázavafest iba to najlepšie a organizátori pracujú na tom, aby táto trojica nebola konečnou a rozrástla sa o ďalších „cezpoľných“ interpretov, ktorí na festival jednoducho patria.

Z českej scény prešli výberových sitom zatiaľ takisto iba tí najlepší. Potvrdení sú chalani z Chinaski, ktorí iba pred pár týždňami vypredali v rámci svojho turné k album Není na co čekat pražskú Tesla Arénu. Na Slovensko ešte Michal Malátný a spol. s novým albumom neprišli, takže by bolo vhodné naplánovať si cestu na Sázavafest a vychutnať si českú top kapelu naživo a ešte k tomu vo festivalovej atmosfére.

Roman Holý sa tento rok na Sázavafeste ukáže minimálne dva razy. Je to taká malá festivalová rarita. Je známe, že Roman Holý pôsobí vo viacerých hudobných projektoch, no väčšinou si ich so sebou nevozí na koncerty všetky. V Benešovì sa predstaví v dvoch. Bez pochýb, že to bude Monkey Business a J.A.R.

Oplatí sa porozmýšľať nad tým, čo iné sa dá v termíne od 4.-7. augusta 2011 robiť, ako sa ísť zabaviť na Sázavafest. Zabezpečte sa preto už teraz a využite exkluzívnu januárovú ponuku zvýhodnených vstupeniek. Kliknite na www.sazavafest.cz a dozviete sa viac.

Sazavafest

Zdroj: Maca Schmidtová, PR manažérka Sázavafestu na Slovensku
Publikoval: Redakcia GREGI.NET