Tango Argentino v Nu Spirit Clube s hosťom z Buenos Aires!

Prvú februárovú stredu sa v bratislavskom Nu Spirit Clube budú servírovať hudobno-tanečné lahôdky z Latinskej Ameriky. Na prvej Nu Spirit párty venovanej argentínskemu tangu sa v slovenskej premiére predstaví Alejandro Ziegler so svojim akustickým kvartetom, aby Bratislavčanom predviedol ako sa táto zmyselná hudba hrá v Buenos Aires.
 

Po rokoch stravených hraním s legendárnymi argentínskymi tango hudobníkmi a orchestrami sa Alejandro rozhodol založiť si vlastný kvartet a zosobniť tak svoju víziu pokračovania „zlatého veku“ najzvučnejších tango orchestrov. Jeho kvartet hrá klasiky od velikánov tohto žánru ako sú Piazzolla, DiSarli alebo D’Arienzo, ale aj Alejandrove vlastné skladby.
 

Túto jedinečnú akciu, ktorá sa začne 3. februára o ôsmej večer, rozbehne Tango Ultimo s Marcelom Palonderom.  Najznámejšia domáca tango fomácia všetkých náležite pripraví na hlavnú hviezdu večera a nechá ich pocítiť ako sexy a zvodný dokáže byť zvuk bandoneónu.
 

Tango však nie je len o hudbe ale najmä o tanci. Preto je pre tých, ktorí sa rozhodnú vyskúšať si na vlastnej koži čaro a príťažlivosť tohto juhoamerického tanca, pred začiatkom akcie pripravený Paľo Moises so svojím tanečným workshopom. Po koncertoch párty pokračuje s viedenským DJom Shantisanom, ktorý si práve pre túto príležitosť pripravil špeciálny electro-tango set.

Vzhľadom na exkluzívnosť tejto akcie je počet lístkov limitovaný. Organizátori preto odpočúčajú kúpiť si lístok v predpredaji či už u Dr. Horáka, v Artfóre alebo na akomkoľvek predajnom mieste siete Ticketportál.

Nu Spirit Club je mladším a väčším bratom kultového Nu Spirit Baru. Nájdete ho na Šafárikovom námestí 7 v podzemí bývalého hotela Krym.

Zdroj: NuSpirit
Publikoval: Redakcia GREGI.NET