T-Mobile Music City: Kto je ZA?

Dobrá hudba, obľúbení interpreti, koncerty zadarmo na netradičných miestach. Kto je ZA, nech zdvihne ruku! A poriadne vysoko, pretože už 23. apríla na všetkých hudobných nadšencov čaká Žilina a prvý zo série tohtoročných mestských hudobných festivalov T-Mobile Music City.

Aj tento ročník sľubuje návštevníkom rôznorodú hudobnú produkciu a skvelú zábavu aj na netradičných miestach. Hudba sa nebude niesť iba žilinskými námestiami a klubmi, ale aj štadiónom, parkoviskom či staničným podchodom, kde 24-hodinovú hudobnú nádielku otvorí už o ôsmej ráno Warm up v podaní DJ-ov.

V podvečerných hodinách začne ožívať Garmin Aréna, ktorá je zároveň Hlavným pódiom a centrom diania. Od 18:00 hod. na sa nej vystriedajú známe tváre slovenskej hudobnej scény, ako napríklad Žena z lesoparku, Lavagance, Hex a Puding pani Elvisovej. Koncerty na Hlavnom pódiu uzavrie charizmatický Richard Müller.

V úplne iných rytmoch sa budú pohojdávať návštevníci Hip-hop pódia. Organizátori žilinského T-Mobile Music City pre nich upravia parkovisko MŠK Žilina, pričom pódium bude prekryté cirkusovým šapitó, čo dodá už prvým trackom v podaní DJ-a Romana Zámožného špecifický ráz. Návštevníci sa na tomto pódiu tiež stretnú s formáciami Tragikomix, Dramatikz, Vec & Zverina a Moja reč. Chladnými ich na sto percent nenechajú obľúbení Rytmus & Kontrafakt.

Iba o niekoľko stoviek metrov ďalej si na svoje prídu vyznávači alternatívnej hudobnej scény v Smerr pube, kde im predstavia interpreti Amphibios, Noisecut a po polnoci aj DJ Lukas.

Tým, ktorí si plánujú na T-Mobile Music City v prvom rade zatancovať, odporúčame navštíviť Miami klub, kde bude umiestnený Dance stage. Do tanca im budú hudbu mixovať DJ´s Martini & Nelud z Českej republiky. Z piatka na sobotu sa rozhodne nechodí spávať pred štvrtou. Sobotňajšie ráno preto privítame na After party DJ- a Fricka.

Zdroj: T-Mobile Music City
Publikoval: Redakcia GREGI.NET