Sonne Edition: Opäť s Naked Records stage!

Po úspìšných 8 dílech party-seriálu Sonne Edition, které probìhly bìhem tří let v KS Bùrovce  v Topolné u Uherského Hradištì, a na kterých vystoupili takové jména jako Da Hool, Clodagh, Reaky, Orbith, Lucca, Jerry a mnoho dalších, jsme se rozhodli v této tradici nadále pokračovat.

Slovácký mejdan Sonne Edition 9 ohlašuje potvrzený termín dalšího vydání, bude jím sobota 24.dubna 2010, akce se uskuteční opìt v KD Topolná u Uherského Hradištì.

Opìt pro vás připravujeme dvì hudební stage. Pojďme se tedy nyní seznámit s druhou stage, která bude patřit labelu Naked records. Tìšit se mùžete opìt na kvalitní výbìr producentù/djs vydávajících na tomto známém českém labelu.


Naked records stage:

Tuto taneční stage uvede sám majitel Naked Records labelu, pionýr, DJ Luis, který se na domácí scénì pohybuje více jak 10 let.

Z Čech nám svou produkci a svùj pohled na muziku přijede ukázat Milan Somora, který v současné dobì hraje v projektu „Elektricity“. V roce 2007 v časopise Xmag sklidil úspìch se skladbou „Sunrise“ a jeho tracky na Nakedu sklízí pravidelnì hodnì pozitivních kritik v zahraničí.

Ze znojemského kraje přijede své umìní ukázat bratrské duo Kepy & VK Studio. Jejich tamní klubové noci Gat Electra mají nebývalé úspìchy a my se mùžeme tìšit na luxusní dávku toho nejlepšího ze stylù minimal, techhouse, electro, techno, progressive. Myslíme si, že si přijdete opravdu na své. Bude to show :-)

Dalším pìkným zpestřením Naked stage bude brnìnský George S z formace Modulus, který se prezentuje líbivou taneční muzikou. Vìřte, že o Modulusech ještì hodné uslyšíme. Patří hudebnì k tomu nejoriginálnìjšímu co Naked vydává.

Lineup této stage uzavírá producent Radan Just aka Decolective, žijící ve Frýdku Místku. Jeho dokonalá experimentální alba doslova trhají zabìhnuté postupy. Jeho live vystoupení jsou jedinečná stejnì, jako jeho produkce. Jednoznačná třešnička na dortu.

Kde zjistíte veškeré informace k párty?
 

Stačí sledovat naše agenturní informační webové stránky www.strobe.cz  …či přímo web tohoto párty-seriálu:www.sonne.freeparties.net …..a také nechybíme na Facebooku: (Skupina a událost Sonne Edition)

SONNE EDITION 9
KD – Topolná u Uherského Hradištì, CZ (areál Bùrovce)
So 24/04/2010
vstupné: 120CZK
web: https://sonne.freeparties.net   
Websound.eu techno stage: Hydrophonic, Czida, Karloss, Mildee, Phil Albedo, Wayne, etc.
Naked records stage: Luis, Milan Somora,  Kepy & VK Studio, George S aka Modulus, Radan Just aka Decolective

Zdroj: SE crew
Publikoval: Redakcia GREGI.NET