Silent Shore Records: Prvá slovenská trance kompilácia je na svete!

A je to tu! Na svete je prvá trance kompilácia slovenského vydavateľatva Silent Shore Records, ktorá obsahuje prierez vydavateľskou činnosťou v od jeho vzniku v podobe desiatich starostlivo selektovaných skladieb.

Môžete sa tešiť na treky producentov ako: ReOrder, Jo Micali, Der Mystik, Shato, JayCan a ďalších… Kompilácia obsahuje tiež známu skladbu: ReOrder & JayCan – Come With Me To Varanasi, ktorú podporil vo svojej show Armin van Buuren, energiou nabitú skladbu od DJ-a Shoguna a Kas van Dora: DrewV & KAS – Panic Room podporovanú Paul van Dykom, a taktiež song: Jo Micali – Resynthesize, rovnako podporovaný Paul van Dykom.

Všetky skladby z tejto kompilácie obsahovali popredné priečky v rebríčkoch predaja na rôznych celosvetových internetových obchodov a boli hrávané DJ-mi ako: Aly & Fila, Mike Koglin, Airbase, Sean Tyas a mnohými ďalšími…

Prvú kompiláciu vydavateľstva Silent Shore Records nabitú len tými najkvalitnejšími trance skladbami si môžete zakúpiť  exkluzívne na tomto linku, počas prvého mesiaca predaja za špeciálnu cenu: 12,99 libier.

Zdroj: SSR Team
Publikoval: Redakcia GREGI.NET