Sensation: Najlacnejšie vstupenky len do konca Januára!

Předprodej vstupenek na Sensation – Wicked Wonderland, který odstartoval tìsnì před Vánoci a v rekordním čase vyprodal první vlnu, se právì blíží k ukončení druhé vlny vstupenek za cenu 1390 Kč. Prodej druhé vlny skončí již tuto nedìli 31. ledna.

Vzhledem k tradičnì velkému zájmu doporučujeme neotálet s nákupem, a využít možnosti aktuálnì nejvýhodnìjší koupì na více než 7000 prodejních místech Sazka Ticket či rezervačním systému www.sazkaticket.cz.

Od 1. února se budou vstupenky prodávat za 1490 Kč, v březnu za 1590 Kč, v dubnu a kvìtnu za konečných 1690 Kč. 

Pro ty nejnáročnìjší je připraven prodej vstupenek kategorie Golden Ticket, které umožňují vstup do klubového patra a na taneční plochu, zahrnují VIP catering zdarma, a další výhody. Cena tìchto vstupenek je tradičnì 4.600 Kč, a jejich rezervace a prodej probíhá prostřednictvím emailu klimesova@best.sazka.cz, nebo na pokladnách O2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin.

Sensation za dobu své existence navštívilo více než milion fanouškù z celého svìta. Naposledy na Sensation oslavily desetitisíce lidí Silvestra, a to současnì v nìmeckém Düsseldorfu, s show Wicked Wonderland, a v australském Melbourne, s show The Ocean Of White. Před zastávkou 29. kvìtna v pražské O2 arenì, se tato nejslavnìjší taneční událost na svìtì zastaví i ve státech jako jsou Chile, Belgie či Brazílie.

Tento rok byla Sensation nominována i do mezinárodní soutìže IDMA Awards, která se každoročnì v březnu koná v rámci Winter Music Conference v Miami.

Všechny informace o čtvrté české edici SENSATION mùžete postupnì nacházet na www.sensation.com a www.unitedmusic.cz

Zdroj: United Music
Publikoval: Redakcia GREGI.NET