Sázavafest: Boj o festival zvedie 738 nahrávok!

Dne 31. 1. skončila možnost přihlásit se do soutìže Sázavafest Battle, kterou pořádá multižánrový festival Sázavafest ve spolupráci s hudebním serverem muzikus.cz. Přihlášení interpreti mají v této soutìži jedinečnou příležitost vybojovat účast na Jarním Sázavafestu (3. 4. KD Vltavská) a 3 nejlepší si zahrají dokonce na letním openairu v Kácovì (5. – 7. 8.).

Celkem se jich letos přihlásilo na dvì stovky. Kromì účasti na festivalech jsou ve hře další ceny v hodnotì 15 tisíc korun, které vìnuje Music City…pro muzikanty www.music-city.cz. Za pořádající subjekty v porotì zasedli ředitel Sázavafestu Pavel Kloupar a za muzikus.cz Láďa Řehounek, který si pochvaluje pestrost přihlášených: „Už z letmého poslechu přihlášených kapel jde dobrý pocit: tak žánrovì pestrá sestava tady za dobu, co na soutìži spolupracujeme, ještì nebyla. Porota určitì bude mít z čeho vybírat.“

K dalším porotcù patří mj. hudební publicista Jaroslav Špulák nebo Jana Kománková za Report. Výsledky soutìže budo u známy v polovinì února.

Pro aktuální informace o vývoji soutìže sledujte www.sazavafest.cz.

Zdroj: Sázava
Publikoval: Redakcia GREGI.NET