Rihard Müller sa vracia do Čiech, vystúpi na party v SaSaZu!

Praha – Mìsíc „Máj“ nebude jen lásky čas, ale také mìsíc dobré zábavy a pití. Uspokojte všechny své smysly na Spiš Original party, která vám přinese hvìzdy slovenského hudebního nebe. Stačí si koupit lístek na 20. 5. do holešovického klubu SaSaZu a bude o vás náležitì postaráno. Se svými písnìmi se představí zlatý slavík Richard Müller, bez jehož hitù „Štìstí je krásná vìc“, „Srdce jako kníže Rohan“ nebo „Po schodoch“ si ani naši hudební scénu nedovedeme představit.

Do rockových rytmù se přenesete s jednou z nejpopulárnìjších kapel současnosti – Desmod. Ta začínala v roce 1996 jako metalová kapela a tak není divu, že se nazvali podle upíra obecného (desmondus rotundus), který je oblíbeným tématem metalového žánru. Tìšit se mùžete i na DJs a další překvapení.

Zkrátka se budete bavit, užívat si, relaxovat a bude dovoleno i hřešit, neboť koncert toho nejlepšího ze slovenské hudební špičky přináší do Prahy výrobce exkluzivní lihoviny Spiš Original se svými chutìmi „zakázaného ovoce“, kterým by ani Adam s Evou neodolali. Vaše chuťové pohárky tak mohou testovat nefalšovanou chuť čerstvých hrušek, švestek, merunìk, třešní a dalšího ovoce ukrytého v tajné středovìké receptuře. Milióny prodaných litrù s sebou nesou garanci dobré zábavy na party a oslavách. Tady prostì nesmíte chybìt. Bavte se originálnì se Spiš Original!

Předprodej vstupenek začne v síti Ticketportal od 250 Kč, VIP vstupenka za 1.500 Kč.

SaSaZu

Zdroj: Spiš Original Party SaSaZu
Publikoval: Redakcia GREGI.NET