Rewind 6: Let It Roll warm up so Sukim a Bifidus Aktifom!

Ďalšie pokračovanie večera Rewind pod záštitou agentúry Spiral sa bude niesť v duchu warmupu  festivalu Let It Roll. V tomto špeciálnom vydaní vám prinášame plejádu „kolotočiarov„ a všakovakých iných zabávačov :). Tešiť sa môžete dokopy na 10 vystupujúcich! Všetci ostrieľaní každým možným dodnes vydaným zvukom.

Okrem štandardnej miestnej zostavy „Špiralistov“ Kuba, Ke3n a DVK, „Friťákov“ Voodeeho a BooBoo príde večer okoreniť šedá eminencia elektronickej hudby vo Zvolene páni Noks & Good Mood. Pre prípad, že by to niekomu nestačilo, cestu z Čiech zmerajú mená ktoré stoja aj za samotnou značkou Let It Roll, Bifidus Aktif z legendárneho Shadowboxu, člen Tele2beatz Suki. Celý večer bude vybrané sety flautou dopåňať Flautistar, zástupca Urban Traffic records pôsobiaci aj pod značkou Spiral.

10 účinkujúcich a 8 hodín toho najlepšieho lámaného beatu  to vám ponúka Rewind – Let it Roll Warm up. Pripravte sa na kvalitný JBL soundsystém, videoproekciu, a príjemné ceny na bare a oveľa viac v piatok 6.mája v Banskej Bystrici.

Info: Na akcii je možnosť kúpy lístkov na festivaly Let It Roll (24. -25.6.2011, Duchonka / SK) a Let It Roll (22.-23.7.2011, St.Ždánice / CZ) , jednotlivé alebo combo tickets. Pre zvolenských návštevníkov sme pripravili špeciálnu ponuku. Taxi (jednosmerná cesta) – Zvolen (Hotel Polana) – B. Bystrica (Pohoda pub) = 13 EUR počas celého večera! Pre informácie a rezervácie volajte: 0905 44 25 44, 0911 44 52 44 alebo 0948 49 69 69

Line up:
Bifidus Aktif ( Shadowbox / Let it Roll / CZ )
Suki ( Tele2beatz / Let it Roll / CZ )
Flautistar ( Urban traffic / Spiral / CZ ) – Live flute
Kubo ( Spiral / Download / SK )
Ke3n ( Spiral / SK )
Voodee ( Freetesa / SK )
Dvk ( Spiral / SK )
Booboo ( Freetesa / SK )
Noks & Good Mood ( Spiral / SK )
Special: Strong sound, Moving heads, Laser, Videoprojection, Special drink price and many more!
Vstupné: 4 Eur do 23:00 po 5 Eur

Let It Roll

Zdroj: Spiral.sk
Publikoval: Redakcia GREGI.NET