Retro Music Television v ponuke CS Link!

Hudba šesťdesiatych až deväťdesiatych rokov svetovej, ale aj slovenskej a českej produkcie bez prerušenia reklamou. To je nový hudobný program Retro Music Television, ktorý oficiálne vstupuje do satelitnej platformy CS Link aj pre divákov na Slovensku.

“Našim cieľom je neustále zatraktívňovať programovú ponuku pre divákov,” hovorí na margo zaradenia Retro Music Television Daniel Klička, riaditeľ spoločnosti Media Vision, ktorá prevádzkuje satelitnú platformu CS Link. Do konca mája je program dostupný pre všetkých zákazníkov CS Linku zadarmo. Následne bude zaradený do kompletného balíku platených programov Total, výhodného balíčku Mix, či individuálne zostaviteľného balíku programov Mojich 6. Kanál si bude možné predplatiť aj samostatne za zhruba 1,5 eura mesačne.

Technické parametre pre naladenie nového programu Retro Music Television:
– satelit: Astra 1G (23,5°E)
– frekvencia: 11,797 GHz
– polarizácia: horizontálna
– SR: 27500
– FEC: 3/4

O CS Linku: CS Link vysiela cez satelity Astra so 100% pokrytím Slovenska. STV 1, STV 2, STV 3, TV JOJ, TV Markíza, TV Doma, TA3, ČT 1, ČT 2, ČT 24, ČT 4, TV Prima, Prima Cool, TV Nova, Nova Cinema, TV Barrandov, Z1, TV Óčko, TV Public a TV Noe. CS Link ponúka bez mesačných poplatkov aj programy vo vysokom rozlíšení:  Nova HD a ČT HD.  V platenej ponuke bez viazanosti buď s voliteľnou dåžkou predplatného, kompletnom balíku programov  Total, alebo Mojich 6 sa dá vybrať z: AXN, AXN Sci-Fi, AXN CRIME, CSFilm, CSmini, Minimax, Disney Channel, Film+, MTV (česko-slovenská verzia), XXX XTREME, LEO TV, Eurosport, Sport1, Sport2, SPORT 5, Nova Sport, Fishing & Hunting Channel, National Geographic Channel, National Geographic Wild, Spektrum, DoQ a Retro Music Television.  Balík Film ponúka HBO, HBO 2 a Cinemax. Balík Filmbox stanice FilmBox a FilmBox Extra. CS Link – to je atraktívna programová ponuka za výhodné ceny bez viazanosti. Karty sa dajú zakúpiť aj priamo v e-shope CS Linku na: www.eshop.cslink.cz.  Viac o CS Linku nájdete na www.cslink.sk. Platformu CS Link prevádzkuje spoločnosť Media Vision.

O Retro Music Television: Retro Music Television prináša nepretržitý tok videoklipov a tématických programov zameraných na hudbu šesťdesiatych a deväťdesiatych rokov dvadsiateho storočia. Retro Music Televison prináša hudbu na ktorej ste vyrastali bez prerušovania reklamou. Retro Music Television vysiela od 30. marca 2010. Kanál prevádzkuje česká spoločnosť Hudební televize.

Zdroj: Bohuš Mäsiarčik
Publikoval: Redakcia GREGI.NET