Rasťo Brezovský: Zlomil srdce Adele a teraz Veronike z TWiiNS!

Fotograf Rasťo Brezovský, ktorý sa stal mediálne známy po boku Adely Banášovej zlomil srdce Veronike Nízlovej z dua TWiiNS… Našťastie len vo videoklipe „Compromise“, ktorý je ich horúcou novinkou. Šťastne zadaný Rasťo sa svojej úlohy fotografa a milenca v jednej osobe zhostil po prvýkrát ako herec.

TWIINS

Do klipu si ho vybral manažer Braňo Jančich. „Chceli sme, aby fotenie pôsobilo naozaj vierohodne a preto sme nakrúcali videoklip pri reálnom fotení. S Rasťom sme mali výbornú skúsenosť a rozumieme si s ním nielen profesionálne, ale aj ľudsky.“ povedal Jančich.

TWIINS

Ďalšou celebritou, ktorá sa objavila v novom klipe TWiiNS s názvom „Compromise“ je bývalá misska a stylistka Lucia Senášiová. „Lucka nám v poslednej dobe pripravuje všetky naše stylingy a tak si v klipe zahrala samu seba :-) . Je neuveriteľne talentovaná, naše outfity nám obdivovali aj v Amerike“ pochválila ju Daniela.

TWIINS

Režisérom videoklipu bol Karol Vosatko a hlavnú kameru mal pod palcom Palo Janík, ktorý sa kedysi preslávil skôr pred kamerou ako moderátor legendárneho Štúdia Kontakt alebo aj relácie Hit Storočia. „Nakrúcanie bolo veľmi rýchle a s výsledkom sme veľmi spokojní. Hlavne strih a postprodukcia dodala klipu správnu emóciu,“ dodal producent a manažér TWiiNS v jednej osobe Braňo Jančich. Dvojičky Daniela a Veronika natočili videoklip ešte pred Vianocami, krátko po prílete z Los Angeles, kde momentálne žijú a snažia sa preraziť. Už čoskoro ich čaká cesta späť do Ameriky.


„Máme pred sebou veľa práce, veríme, že tento rok može byť pre nás prelomový,“ priznala Veronika, ktorá podľa scenára musela vo videoklipe zahrať plač a slzy boli naozaj reálne. „Snažila som sa myslieť na niečo smutné aby sme zachytili emóciu, ktorú v seba má aj samotná skladba Compromise,“ dodala na záver Veronika.

Zdroj: Jan Kakascik
Foto: Rasťo Brezovský
Publikoval: Redakcia GREGI.NET