Pulzar: Mafia strikes again!

27. február je už za dverami, preto je najvyšší čas zaznačiť si do partydiára ďalšie pokračovanie PULZARU, ktoré zavàši pobyt minirezidentúru mexického živlu menom ACID FLUX, ktorý predvedie niečo very special!
Pokúsime sa opat, zas a znova zvolať našu skromnú hardtechno komunitu na party, ktorá pre Vás prináša pravidelne hviezdne mená naprieč tým najaktuálnejším, čo tento štýl hýbe vpred. Ako inak, aj tentokrát sa držíme týchto slov…
O čom to teda hovoríme?


Náš obľubený bodybuilder Acid Flux si po prechodnom pobyte v Európe na Metroclub Winter Tour 2009/10 namieri cestu do rodného Mexico city a preto sme sa to rozhodli ešte poriadne zaklincovať :)))


Po predchádzajúcich hraniach Darkness vs Pulzar a na nedávnej 6. výročnici klubovky Pulzar s dvojicou O.B.I. vs dj Lucas, prinášame do Metroclubu mladú neskrotenú krv. 
Ako special act sa predstaví v asi aj európskej premiére 3-hodinový audiomaratón v podaní “chilli brothers” zo strednej Ameriky – duo ACID FLUX vs DJ FLOUT. Predvedú spanilé 3-hodinové šialenstvo v industrial hardtechno sete!
Do tandemu prichádza producent a dj, ktorý spolu so Sandz Warezom predstavuje hlavný belgický hardtechno export, aj ked jeho sound je značne iný, jedno majú však spoločné – ich beaty berú nekompromisne všetko so sebou valcujúc davy ľudí, preto to chce poriadnu kondíciu. Get ready my friends, Mr. TIM RIVERS!
Zemy České nám predvedie dravec na českej hardtechno scéne, ktorý sa nenápadne z tretej fronty pretláča vytrvalo na výslnie, preto niet žiadne prekvapenie, že si to k nám z Prahy namiery práve DESTROYER!
Lineup uzatvárajú djsky starí, vekom mladí:), v Metroclube varení-pečení a už aj značne scestovaný člen Artillery bookings SEPROMATIQ, hardtechno klasika v lineupoch v podaní TRONIC-a a o warm-up sa postará dj SHEKA!
Nezabudnite! Vidíme sa už budúcu sobotu 27.februára na New Mafia Generation Pulzare vo vašom obľúbenom Metroclube Šaľa!
Viac info o učinkujúcich či druhom techno & minimal stagei v najbližších hodinách….:)
PULZAR: New Mafia Generation 
27.02.2010 –sobota-
Metroclub Šaľa
Entry: 8 €   start: 21.00
ACID FLUX vs DJ FLOUT  (Metroclub/ Mexican Techno Management/Mexico) 
TIM RIVERS (Elements rec. / Belgium)
DESTROYER (Schranz.cz/Animasola/Czech Rep.)
SEPROMATIQ (Artillery / Metroclub)
TRONIC (Metroclub)
SHEKA (Metroclub)
Zdroj: Tronic
Publikoval: Redakcia GREGI.NET