Pulzar – Mafia strikes again: Tim Rivers!

Dnes sa trochu bližšie pozrieme na belgickú časť line-upu na sobotnom vydaní klubovky Pulzar. Nech sa páči biografia Tim Riversa!

Tim Rivers sa do povedomia hardtechno scény dostal už pred viacerými rokmi a svojou poctivou prácou sa za tie roky pomaly, ale isto dostáva medzi hlavné vývozné artikle z belgického undergroundu. My sme to nemohli prezrieť a preto sa Tim Rivers dostáva za gramce Metroclubu. Samozrejme Tim má na svojej strane mocné esa v podaní svojho nesporného talentu.

Jeho Elementz Records sa stáva dravým a úpešným labelom so svojím vlastným soundom, ktorý je tak trochu aj Timova špecialita. Pumping beaty, tribalové elementy a jemné perkusie, predsa však nespútaná energia…. veru tažko popísať hudbu, to proste treba počuť! :)


Preto checkuj jeho oficiálne myspace:
https://www.myspace.com/wwwmyspacecomtimrivers
https://www.myspace.com/elementzrecords

Jedinečnú  možnosť uzrieť Tim Riversa v akcií aj u nás máte po európskych krajinách ako Nemecko, Španielsko, Bulharsko, Poľsko, Maďarsko má za sebou aj juho-americké tour v Brazílii, Venezuele a  Kolumbia.
Okrem manažovania labelu neustáva ani v produkčnej činnosti. Jeho hlavný spolupracovníci naznačujú jeho smerovanie v budúcnosti. Hovoríme o luďoch na pozadí labelov Confuse Dynamiks z Nemecka, iFactor Records z Londýna, španielsky 5 Minds Booking a Forward Loops z Columbie.

Už nám iba zostáva dodať, že sa dúfam tešíme na jeho slovenskú premiéru a že nás nebude ani trochu šetriť! Vidíme sa v sobotu v Metroclube!
 

PULZAR: New Mafia Generation 
27.02.2010 –sobota-
Metroclub Šaľa
Entry: 8 €   start: 21.00
ACID FLUX vs DJ FLOUT  (Metroclub/ Mexican Techno Management/Mexico) 
TIM RIVERS (Elements rec. / Belgium)
DESTROYER (Schranz.cz/Animasola/Czech Rep.)
SEPROMATIQ (Artillery / Metroclub)
TRONIC (Metroclub)
SHEKA (Metroclub)
Zdroj: Tronic
Publikoval: Redakcia GREGI.NET