Pulzar – Mafia strikes again: Destroyer a druhý stage!

Že o čom to točíme!? Všetko Vám dá význam po dočítaní nasledujúcich riadkov… Sobota sa blíži a všetci hardtechno fans už pripravujú ťažko zahojené otlaky na výjazd do Metroclubu! Ešte pred uverejnením lineupu Vám však dlžíme info o českom zástupcovi v lineupe. Nech sa páči, dj DESTROYER!

BIOGRAFIA dj DestroyER:

Občianskym menom si hovorí Marek Hradil a pohybuje sa normálne po českom hlavnom meste. Považuje sa za techno dja, v súčasnosti sa však presadzuje aj na poli producentskom.

O elektronickou hudbu sa zaujímal už od veľmi útleho veku, preto neprekvapí inšpirácia z radov pionierov tohto elektroidného soundu Depeche Mode, Erasure či 2 Unlimited…

Nové milénium = nové obzory platí u Destroyera do bodky a s prichodom roku 2000 sa postupne zoznamuje so svetom elektroniky a party všetkého druhu od houseu až po tekkno-hardcore sa stavajú Marekovou víkendovou realitou… Postupom času stále viac a viac prepadá kúzlu moderného energetického techna od Chris Liebinga cez Sven Wittekinda až po Pet duo. Ruka v ruka s djingom však prišla aj potreba prejaviť sa v hudbe aj vlastnými pocitmi a preto dnes poznáme a registrujeme skôr Destroyerove producentské úspechy ako djské.

V súčasnosti je určite na popredných českých producenstkých priečkach, preto niet divu, že meno Destroyer figuruje už na viacerých net-releasoch pod labelami ako FOEM, Digitek, Carmarage, 4Beat atď.

Svoju účasť v lineupe PULZARU si však vydobil iba nedávno a nepochybne to je jeho najvýznamnejší úspech v hudobnom biznise. Hovoríme o prvom tracku na vynile, ktorá vyšla iba nedávno na labeli Animasola pod názvom V/A-ANIMASOLA EP3.

Tešíme sa, že si s nami príde pripiť na svoj úspech už túto sobotu v Metroclube!

Tu si môžte stiahnuť jeho sety ako ochutnávku pred víkendom pre nedočkavcov:
Download 1
Download 2

2nd STAGE:

Aby toho nebolo na Vás náhodou akosi veľa, máme pripravený takisto náš small room, ktorý tentokrát obsadí partička, ktorá Vám pripraví menu v štýle parties SENSITIVE PEOPLE.

Druhý stage, a.k.a. Minikumbálik predstaví djov Liquid, Tomovic a Daily, ktorí budú nakladať ďaleko jemnejšie než na hlavnom stagei a to v štýloch minimal, techno a dark progressive. Od party Kostitras ostáva priestor plne vybavený scannermi, laserom a stroboskopom a trochu ešte posilníme sound-system, takže sa je načo tešiť!

PULZAR: New Mafia Generation
27.02.2010 –sobota-
Metroclub Šaľa
Entry: 8 € start: 21.00
lineup:
ACID FLUX vs DJ FLOUT (Metroclub/ Mexican Techno Management/Mexico)
TIM RIVERS (Elementz rec. / Belgium)
DESTROYER (Schranz.cz/Animasola/Czech Rep.)
SEPROMATIQ (Artillery / Metroclub)
TRONIC (Metroclub)
SHEKA (Metroclub)

SENSITIVE PEOPLE stage:
LIQUID
DAILY
TOMOVIC

Zdroj: Tronic
Publikoval: Redakcia GREGI.NET