Pulzar – 6 rokov: História alebo ako sa u nás rodilo hardtechno… 2 časť!

Písal sa rok 31.1.2004 kedy PULZAR zaujal svoje miesto v programe Metroclubu a keď nás počty neklamú, zostáva nám týždeň do poltucta…. Preto sa pozrime nostalgicky dozadu a pripomeňme si posledné 3 roky nášho posobenie na našej skromnej scéne…


ROK 2007

Rok 2007 sme, ako už pomaly býva zvykom odštartovali 3 výročím vo februári spolu s djom Hammondom. Ďaľší Pulzar načrel ešte ďalej za hranice a spolu s novým rezidentom Morisonom sme ako headlinera uvítali pionierov španielskeho hardtechna, majiteľov značky Trivialmusik – duo JOC vs SPY.

Potom sme sa odmlčali na zopár mesiacov,ale nezaspali sme na vavrínoch…

Pozornosť sme venovali najma Morisonovým narodeninám s ViperomXXL, Amokom, Bazz-deem a ďalšími top djs, rovnako sme pre Vás v Trenčine pripravili ďalší Techno Terror s Matt. M. Maddoxom.

Októbrový štandard – Tronicove narodky sme oslávili v rodinnom duchu so stálicami našej hardtechno scény… Oalava však bola velmi vydarená ☺

ROK 2008

Rok 2008 sme odštartovali pekne zhurta na pekelne tvrdom Pulzare s Fernandou Martins a Lukasom z ďalekej Južnej Ameriky. Dokonalú skazu mal završiť Yhunykx z Mexika, ale nečakané zranenie mu znemožnilo príchod. Nezostali sme však nikomu dlžný a Yhunykxa sme Vám neskor priniesli do Metroclubu… Čakali sme na jeho uzdravenie dlho až do doby najvhodnejšej…narodeninovej…októbrovej. Pulzar – Tronic bday madness Vam priniesol exkluzívny lineup v kombinácií Yhunykx a Jason Little v slovenskej premiére!

Mesiac nato sme tu boli zas…nemohli sme odmietnuť ponuku zo susednej Budapešti.. New generation of Hardtechno sa vydalo na tour a hneď si urobilo zastávku v šalianskom undergrounde. Predstavili sa Tobias Luke aka OBI, Ocram, Killswitch, Nilux a ďalší…

ROK 2009

Doba najbližšia a preto si ju zaiste pamatáte…

V marci sme predstavili a uviedli do života nový event – Darkness a pri tej príležitosti odohrali svoje sety Svetec, Atom a pod…Pulzar si potom vzal potom menšiu pauzu až sa ako už býva zvykom o slovo prihlásil v októbri spolu s headlinerom Greg Notill-om z Francúzska, ktorý naštartoval a navnadil ľudí na poslednú udalosť v hardtechno kalendári – Darkness 3 vs Pulzar s pekelným lineupom. Waldhaus, Veronica Craft, Svetec vs Sepromatiq, či nový tohtoročný resident na všetkých Pulzaroch – mexičan Acid Flux.

Po nich sa však pokúsime odštartovať rok 2010 niečim extra! Extra to určite bude, nemecká precíznosť ruka-v-ruke s brazílskym temperamentom aka O.B.I. vs Lukas na 4 gramcoch…!!!

Po vypočutí posledných setov možem povedať, že sú už veľmi očakávaní!

Dovidenia priatelia, 30.januára v Metroclube Šaľa!

PULZAR: 6 years of devils poema
30.1.2010 –sobota-
Metroclub Šaľa
Entry: 10€
Tobias Lüke aka O.B.I. (Tektribe / Distorted / Germany) vs
Dj Lukas (Hardwork / Audiocode / Brazil)
Acid Flux (Sector13 / Metroclub / Mexico)
Ganez The Terrible (France)
Psycho – Rex (Illegal rec./ Hungary)
Hogar (Schranz.sk) vs Sepromatiq (Artillery / Metroclub)
Tronic (Metroclub) vs Lenzy (Muknauk/ Metroclub/ Czech Rep.)

Zdroj: Metroklub
Publikoval: Redakcia GREGI.NET