Pleasure Island: Scot Project!

Dalším hvìzdným jménem tanečního festivalu Pleasure Island bude pionýr hard tranceového stylu, prestižní nìmecký Dj a producent Scot Project. Jeho magické vystoupení se odehraje na Pure Trance stagi, která je jednou ze 7 festivalových scén, na kterých se představí více než 70 zahraničních a domácích hvìzd elektronické hudby. Na stagi vystoupí po boku jmen jako jsou Gareth Emery, Menno de Jong, Giuseppe Ottaviani, Filo ad Peri, Jochen Miller, Mike S, Nitrous Oxide či Eddie Sender. Pojďme se tedy podívat na krátkou historii tohoto talentovaného umìlce…

Scot Project

Scot Project je jedním z umìlcù, lehce rozpoznatelných na poli elektronické taneční hudby. Styl, kterým se vyznačuje mùžeme nazvat jako hard trance, specifický svým jedinečným zvukem, který kombinuje tvrdší prvky s melodickými tranceovými rytmy. V posledních pìti letech vytvořil Scot Project nezamìnitelný styl, kterým se zařadil mezi prestižní DJe a producenty. Zahrál si v klubech jako Godskitchen a Gatecrasher či na mega eventech jakými jsou Global Gathering, Homelands, Dance Valley, Avalon, Goodgrief a na mnoho dalších významných festivalech a klubech po celém svìtì.

S mixováním začal již ve svých 13 letech. Prvním stylem se kterým začínal, byl break-beat a koncem 80 let přešel k tehdy významnému stylu zvanému Acid house. Již v 90 letech byl rezidentem v nìkolika klubech v okolí rodného Frankfurtu. Díky tìmto rezidenturám mohl začít šetřil své výdìlky na postavení malého studia, aby se z nìj pozdìji stal žádaný DJ a producent, zvaný na nejvýznamnìjší taneční eventy po celém svìtì.

Jeho první skladba „X“ vyšla na labelu Overdose v roce 1994 a již následující skladba „U I Got A Feeling“ se setkala s obrovským úspìchem. Netrvalo dlouho a Scot Project se stal uznávaným producentem tvrdšího odvìtví tranceové hudby díky spoustì povedených remixù jako „Second Trip / Hennes & and Cold“, „Cosmic Fate /Fire Wire“, „Yoji Biomehanika / Ding A Ling“ a „Beam vs. Cyrus / Thunder In Paradise“ a vlastních hitù jako „F Future Is Now“ či „O Overdrive“. Kromì jiného stál také za velmi úspìšným projektem Arome se skvìlými skladbami „Visions of Paradise“, „Somebody“ a hitem „Hands Up“.

Pokud již nyní víte, že si nechcete nechat ujít tohoto talentovaného DJe a producenta, neváhejte s nákupem nejlevnìjších vstupenek. Ty jsou v prodeji za 1190Kč do konce června v síti Ticketpro, a jejich cena se každý mìsíc zvyšuje. Pro ty nejnáročnìjší je spuštìn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.

Zdroj: United Music
Publikoval: Redakcia GREGI.NET