Pleasure Island: Odhaľuje line up!

Zatím nejvìtší ohlášený letní taneční festival u nás, PLEASURE ISLAND, odhaluje jména všech více než 70 umìlcù, kteří vystoupí v sobotu 24. července v prostorách Festivalparku v Hradci Králové. 18ti hodinový hudební maraton vypukne již úderem poledního, a odehraje se na sedmi scénách. Hlavní Illusions Main stage a Reset Hardstyle budou pod širým nebìm, Techno Masters a Pure Trance ve velkokapacitních stanech, a klubové scény Mecca, Fabric a Studio 54 budou hostit prostorné hangáry. Díky takto silnému obsazení pořadatelé očekávají návštìvnost okolo 15.000 divákù.

Festival Pleasure Island přiváží premiérovì do České Republiky agentura United Music společnì s holandskou organizací Art of Dance, která kromì desítek dalších akcí organizuje tento festival nìkolik let v Holandsku. Díky této spolupráci se mohou všichni fanoušci elektronické hudby tìšit na zcela unikátní koncept festivalu na svìtové úrovni. Dùraz bude kladen hlavnì na komfort návštìvníkù, nejvyšší produkční úroveň, kreativní pojetí, dekorace, performance, speciální efekty a precizní provedení s dùrazem na nejmenší detaily, což ocení i ti nejnáročnìjší návštìvníci. Vše se ponese v duchu tématu letošního roku, které zní Illusions.

Vstupenky jsou v prodeji exkluzivnì v síti Ticketpro, a jejich cena se každý mìsíc zvyšuje. Oficiální trailer najdete na www.pleasureisland.cz


Illusions Main stage:
Paul van Dyk
Markus Schulz
Tocadisco
Avicii
Jerome Isma Ae
Sharam Jey
Michael Burian
Bon Finix vs Tripmain

Techno Masters:
Adam Beyer
Dave Clarke
Rush
Umek
Marko Nastic
Pet Duo
Agent
Nesquik
Nuff ft. Hugo Toxxx

Pure Trance:
Gareth Emery
Menno de Jong
Guiseppe Ottaviani
Filo and Peri
Jochen Miller
Scot Project
Mike S
Nitrous Oxide
Eddie Sender

Reset Hardstyle:
Headhunterz
Korsakoff
Crypsis
Maly
Identic
Kold Konexion
Chain reaction
Anagenetic
Grasshopper
Enhance

Mecca:
Sydney
Lafayette
Orbith
Macio
Elite
Texx
Tall boy slim

Studio 54:
Enrico
Tommy Rogers & Peet
Ronny
Yan dark
Adlet
Pietros
Beda
Pete Walk
Faith
Marshall
Subgate
Migell

Fabric:
Martin Gredner
Ladee Jane
Michael C
Wolscha
Lumx
Robic
Van Vega
Naoki Uda
Ringo
Peter Key
Ravic

Zdroj: United Music
Publikoval: Redakcia GREGI.NET