Pleasure Island 2011: The Charming Hardstyle Lady – Stephanie!

Stefania Alessi aka DJ Stephanie se narodila ve mìstì Bassano Del Grappa (Vicenza, Itálie). Její vášeň pro hudbu začala v dobì, kdy byla ještì teenager a následovala svého otce, který byl dříve také DJem a event manažerem. Touto cestou se naučila umìní mixování. Začala jako techno DJka, ale pozdìji v ní začala rùst vášeň pro hardstylový zvuk, se kterým přišla do styku bìhem své práce ve významných Italských klubech jako Djka a vokalistka.

Stephanie

V roce 2006 začala svou umìleckou dráhu jako mezinárodní DJka a producentka ve studiu s DJem Activatorem. Spolu s ním mìla nìkolik vystoupení v Holandsku, Nìmecku, Španìlsku a Švédsku. Od té doby si Stephanie zahrála v nejvìtších klubech po celém svìtì a byla součástí line-upù takových eventù jako Defqon. 1 (Holandsko, Austrálie), Summer festival, Nature One, The Qontinent, Reverze, Qlimax, Euphoria, Decibel Outdoor, Audio Shock, Q-Base, In Qontrol, Phase4, Mystery Land a mnoho dalších. Stephanie podepsala smlouvu s labelem Saifam Group, kde vydala nìkolik skladeb jako „Black High Heels“, „Dress Punk“, „Knock On Wood“, „The Power Of Love“, „Drittón“, „Underneath“ a „Music Is“ ve spolupráci s Tuneboy.

Tato šarmantní dáma rozhodnì ví, jak mixovat a pobavit. Na reset hardstylové stagi festivalu Pleasure Island si ji zamilujete, jen co spustí první desku.

www.djstephanie.it
www.myspace.com/deejaystephanie
https://www.youtube.com/user/deejaystephanie
www.facebook.com/pages/Dj-Stephanie/332191942145
www.twitter.com/StephanieDeejay

Pleasure Island 2011

Zdroj: United Music
Publikoval: Redakcia GREGI.NET