NuSpirit club: [MiE] s Vincenzom, Haf Vs La3nos Cubanos a nedeľný jam!

Aj počas tohto víkendu v NuSpirit Clube naordinujeme petrú paletu hudobných štýlov. Piatok sa ponesie vo farbách 9. narodenín [mie], našej kľúčovej housovej noci, ktorá je voľným pokračovaním legendárnej párty Music Is Everything. Pri tejto príležitosti si Martin Haberland a Maroš Glaubic pozvali DJa Vincenza. Tento Talian žijúci v Nemecku sa elektronickej hudbe venuje už viac ako 10 rokov a jeho tracky môžete nájsť na prestížnych labeloch ako sú Dessous alebo PokerFlat.

V sobotu sa bude v klube na Šafárikovom námestí 7 žúrovať vo veľkom štýle. Na pódiu sa stretne enfant terrible domácej hip hopovej scény Haf a latino formácia La3nos Cubanos. Osemčlenná world music kapela hrala už na jednom stagei napríklad so Zion train, Gotan Project, Macka B alebo Roots Manuvom, a naživo ju budete môcť uvidieť aj u nás. S Hafom spolupracuje perkusívna časť tohto zoskupenia.

Nedeľa v klube už tradične patrí jazzu. Opäť sme pre vás pripravili free jam session s triom Juraja Kalázsa, Luba Šrámeka a Maja Ševčika.

V „starom“ NuSpirit Bare na Medenej sa v piatok o zabavú postarajú DJs Mishek & Jenal a ich disco & funkove hudobné kreácie. Bar je síce v sobotu pre private party zatvorený, ale v nedeľu si tam už budete môcť po náročnom víkende oddýchnuť pri chilloutových trackoch v podaní DJ Felixa.
 

Zdroj: NuSpirit
Publikoval: Redakcia GREGI.NET