NuDance XXL #6: Inside Info!

Angličan, ktorý produkuje veľmi tanečný drum&bass so svojim špecifickým zvukom a masívnou basovou linkou vystúpi 19. novembra na párty XXL6 v Trenčíne. Niečo bližšie o ňom sa dočítate a vypočujete v nasledujúcich riadkoch.

Inside Info

Po internete vraj o ňom koluje kopa výmyslov a nepravdivých rečí. Jedna vec je však pravdivá! Zo štúdia Paula Bondyho aka Insideinfo vychádza hudba, ktorá je jednou z technicky najpokročilejších a najsilnejších, akú kedy ľudia počuli (pozn.: toto tvrdenie zatiaľ nebolo overené nezávislou štúdiou).

Inside Info

Čo ste robili vy keď ste mali 10 rokov? Učili sa v škole, hrali sa na dvore, alebo ste sa naháňali s ostatnými deťmi? Malý Paul bol iný, zaujímala ho len hudba. V Anglicku vypukla Prodigy mánia a začali sa objavovať pirátske rádio stanice s akousi novou hudbou, ktorá Paulovi dlho nedala spávať. Jedného dňa si za ťažko našetrené peniaze kupuje lístok práve na Prodigy, vystojí si hodiny do prvého radu a keď začne koncert, je úplne unesený z toho, čo sa deje za tou kopou neznámej elektroniky!

Aj keď by sa zdalo, že hlavným zdrojom inšpirácie sa pre Paula stalo Prodigy, nie je tomu tak. Každotýždenné povinné počúvanie drum&bassových shows v rádiách ho okamžite priniesli k tomuto hudobnému žánru. Keď však na všetkých Paulových priateľov prišiel rockový a metalový ošiaľ, Paul sa chytil tiež. Jungle vystriedal metal a Paul sa na pár rokov stráca.. ..a jedného dňa sa stalo toto: „Len tak zo zvedavosti som si chcel vypočuť, ako sa drum&bass zmenil za tie roky, čo som sa venoval metalu a rocku. Dychtivo som sa pustil do počúvania Kiss 100 drum&bass show a úplne detailne si spomínam na ten moment, keď mi došla krutá pravda: čo som to preboha po tie roky počúval?!“ Návrat k drum&bassu bol otázkou dní. Počas štúdia si Paul kupuje prvé gramofóny, neskôr pribúda sampler a púšťa sa do jednoduchej produkcie. Nejakým zázrakom sa jeho počiny dostávajú k dj Pappa G z Kool FM, ktorého zaujalo, ako rýchlo sa tento chalan zlepšuje a napokon prišiel aj do jeho štúdia, kde mu dal kopec cenných rád.

S kamarátom formujú duo Insideinfo, robia prvé tracky, no ich cesty sa pomerne rýchlo rozchádzajú. Paul si berie pôžičku, nakupuje serióznu štúdio výbavu, necháva si meno Insideinfo a dáva sa do práce.. Jej plody na seba dlho nenechali čakať a v krátkej dobe si ho všimne dj Hype, ktorý mu vydáva prvý singel Concentrate / Rumble On Signal na značke Ganja-Tek.

Inside Info

Rok 2010. InsideInfo je už roky vyhľadávaný DJ a vysoko kvalitný producend s doskami vydanými na svetových značkách ako Viper, Critical, Mainframe, Subsonik Sound, Horizons Music, Ganja-Tek, či Breed12Inches. Zdroj: Beatz

Inside Info

Tešíme sa na jeho veľké djské vystúpenie 19. novembra v Trenčíne. Bližšie info o akcii XXL6 kde Inside Info vystúpi sa dočítate tu.

XXL6 Liquidfunk, dancefloor & neurofunk mayhem
19. november 2010 (piatok)
Piano club, Trenčín, Slovensko
Viac info na webke Nudance Music
BODY & SOUL (Virus, Viper, BBK, Bad Taste, Nasca) //Austria
INSIDE INFO (Viper, Critical, Mainframe, Subsonik) // UK
EXORCIST (Trust in music, Mainframe, Fallout) // Hungary
THE SQUARE (Universal, Fokuz, Mainframe, Freak) // Austria
LIXX (Signall_FM) //Slovakia        
MC BLU-ID //Hungary
F@TSOUND //SK
LADY SU //SK           
STREETROLL //SK
MC REMEDY //SK       
VJs MAPO & RMI //SK
VJs AKASHA //SK

Lístky sú už v predaji po 10eur a VIP 15eur, ko emailom na listky@nudance.sk
Akcia na Facebooku – https://www.facebook.com/event.php?eid=127361210644666

NuDance XXL

Zdroj: NuDance
Publikoval: Redakcia GREGI.NET