Nokia Snowboard X Tour: Tretí zo série pretekov vo Veľkej Rači!

NOKIA Snowboard X Tour pokračuje tretím zo série podujatí 13. februára 2010 v lyžiarskom stredisku Veľká Rača pod názvom Meatfly Big Air. Medzi súťažiacimi sa opäť predstaví slovenská špička freestyle snowboardingu, ktorá sa bude snažiť získať čo najviac bodov aj na preteku Meatfly Big Air a vo finále série Nokia Snowboard X Tour tak získať titul Majstra Slovenska.

Centrom diania sa stane parkovisko pod lyžiarskym strediskom Dedovka, kde sa o 19. hodine uskutoční pri dobrej hudbe a osvetlení finále tých najlepších, ktorí si aj tentokrát rozdelia prize money v celkovej hodnote 700 eur. Víťazi získajú ďalšie vecné ceny od reklamných partnerov Nokia a Meatfly. Všetci zúčastnení jazdci budú vo večernej šou skákať cez Fiat Sedici 4×4, zaparkovaný priamo pod kickerom.

Rovnako ako v predchádzajúcich pretekoch bude udelená špeciálna cena Boardlife best trick za najlepšie odvedený trik, ktorú udelí internetový portál www.boardlife.sk.

Okrem povzbudzovania jazdcov sa budú môcť diváci zúčastniť súťaží o nové modely telefónov, ktoré pripraví generálny sponzor série pretekov Nokia.

Večer po vyhlásení výsledkov sa v reštaurácii Dedovka o pokračovanie príjemnej atmosféry postarajú DJ Junior (Wilsonic) a DJ Ľudo Snovák – legenda slovenského snowboardingu.

Víťazom predchádzajúcich dvoch pretekov zo série Nokia Snowboard X Tour z Donovalov a Big Air v meste z centra Kremnice sa suverénne stal Matej Matys pôvodom z Čadce.


13.3. – Chopok Jasná – Záhradky | 27.3. – Martinské hole
3.4. – FINÁLE SLOVENSKÉHO POHÁRA – Štrbské pleso

Séria šiestich snowboardových pretekov v rámci celej SR sa koná pod záštitou Snowboardovej asociácie Slovenska (SAS) v spolupráci so spoločnosťou Nokia, ktorá je generálnym sponzorom. Víťaz série získa titul Majster Slovenskej republiky. Freestyle snowboarding a Nokia majú k sebe veľmi blízko – ide o stelesnenie štýlu a najmodernejšej techniky. NOKIA Snowboard X Tour sa skladá zo šiestich pretekov v najnavštevovanejších zimných strediskách na Slovensku. Každý z pretekov je dotovaný formou prize money minimálne 700 eur, celkovo 4 200 eur. Neoddeliteľnou súčasťou všetkých pretekov sú afterparties, na ktorých sa o hudobnú zábavu starajú obľúbené slovenské skupiny a dídžeji.

Pravidlá a všetky informácie o NOKIA Snowboard X Tour nájdete na stránke www.xnasob.sk.

Zdroj: Nokia Snowboard X Tour 2010
Publikoval: Redakcia GREGI.NET