Natruc: Festival hľadá nové hudobné talenty!

Pořadatelé festivalu NATRUC se v letošním roce rozhodli dát mladým kapelám šanci zahrát si na tomto kultovním festivalu. Ten se koná 28. 8. 2010 v Kolínì, na Kmochovì ostrovì.

Soutìž NATRUC TALENT má za úkol objevovat nadìjné mladé kapely napříč hudebními žánry a dát tìmto kapelám šanci zahrát si na renomovaném hudebním festivalu po boku předních českých i zahraničních interpretù, jakými jsou Monkey Business, Nightwork, Rybičky 48, Mandrage, Fast Food Orchestra, Medvìd 009, nìmeckých Green Frog Feet, italských AIM či legendárního Banjo bandu Ivana Mládka a spousty dalších kapel.

Kapely, které se chtìjí soutìže NATRUC TALENT zúčastnit, mohou do 1. 5. zaslat své nahrávky v digitální podobì na natruc@wink.cz, nebo fyzicky na adresu: Agentura WINK, Komenského 375, Kolín III, 280 02

Ze zaslaných nahrávek bude vybrána finálová desítka interpretù, kteří si bìhem dvou finálových kol zasoutìží o čtyři volná místa na festivalu NATRUC. Finálová kola probìhnou na přelomu mìsíce kvìtna a června v kutnohorském Planet Music Clubu, kde se vždy utká pìtice kapel. Jednoho vítìze určí svými hlasy diváci, druhého vybere odborná porota.

Více o soutìži i o festivalu samotném se dozvíte na www.natruc.eu

Zdroj: Madree promotion s.r.o.
Publikoval: Redakcia GREGI.NET