Naked Records: Novinky!

Jozef Mihalik – Pedagog (NKDRC020)

Jozef Mihalik je jistì veliký talent, ať už na poli djjingu, nebo co se týče jeho producentských kvalit. Přesvìdčit jsme se o tom mohli třeba již na vydaném albu Pickled Hapiness. Jozefovi úspìchy zaznamenává také v jeho momentálním domovì v UK, kde pravidelnì hraje po klubech a nadále se vìnuje produkci. Bylo nám velikou ctí Josefovy poskytnout místo na našem jubilejním dvacátém releasu. Kromì originál mixu se mùžete tìšit na remixy od slovenských Peet & Breeth nebo od Bennita V. Z Českých producentù se remixérského žezla chopil Luis Lamborghini.

Myspace + Discogs profily:
https://www.myspace.com/jozefmihalik
https://www.discogs.com/artist/Jozef+Mihalik
https://www.myspace.com/peetandbreeth
https://www.myspace.com/peetandbreeth
https://www.myspace.com/djluiscz
https://www.discogs.com/artist/Luis+Lamborghini

Karloss – Crew (NKDRC021)

Tenhle šikovný nenápadný mladík, člen moravské prestižní agentury Strobe, vynikající dj, ale hlavnì nadìjný a talentovaný producent si pro vás přichystal lahùdku v podobì jeho nejnovìjšího EP s příznačným názvem Crew. Celý release se nese ve velice svižném, aktuálním eurotechno zvuku s přímìsí Karlossova specifického elektro – funky s melodickým nádechem. Velice taneční. Tìžce návykové…..

Myspace + Discogs profil:
https://www.myspace.com/karlossdj
https://www.discogs.com/artist/Karloss

Nenechte si ujít i naše 2 poslední releasy od nadìjného olomouckého breakbeatového producenta Amoebica a exclusivní album od známého zvukového mistra Decolective.


Více informací + ukázky:
https://nakedrec.com/

Navštivte nás také na Facebooku:
https://www.facebook.com/groups.php?ref=sb#/group.php?gid=58815701951

 
Zdroj: Naked Records
Publikoval: Redakcia GREGI.NEt