Najlacnejšie vstupenky na Sensation a Pleasure Island len do konca Marca!

Do konce března, tzn. středy tohoto týdne máte poslední šanci k zakoupení nejlevnìjších vstupenek na dva svátky taneční hudby, které nás v následujících čtyřech mìsících čekají – Sensation a Pleasure Island.

Tím prvním je Sensation, na kterou je momentálnì možné zakoupit vstupenky za cenu 1590 Kč, a jejichž cena se 1. dubna zvýší na konečných 1690 korun. Vstupenky jsou v prodeji v síti www.sazkaticket.cz. V prodeji jsou stále také VIP a Golden vstupenky. Sensation probìhne přesnì za 2 mìsíce, tedy 29. kvìtna v pražské O2 arenì. Spektakulární show Wicked Wonderland doplní svìtové Djské hvìzdy, jejichž jména budou zveřejnìna bìhem nìkolika dní.

Letní taneční událostí číslo jedna bude bezesporu první domácí ročník festivalu Pleasure Island, který na 7 scénách představí více než 60 zahraničních a domácích hvìzd elektronické hudby. To vše se odehraje v sobotu, 24. července v prostorách Festivalparku v Hradci Králové. Vstupenky na Pleasure Island jsou nyní v prodeji za 890 Kč, a od 2. dubna se cena zvýší na 990 Kč. Tato cena se pak bude každý mìsíc zvyšovat až na konečných 1390 Kč na místì. Vstupenky na festival jsou v prodeji pouze v síti www.ticketpro.cz.

Více informací o blížících se akcích United Music najdete na adrese www.unitedmusic.cz

Zdroj: United Music
Publikoval: Redakcia GREGI.NET