Na neznámom poschodí: Vernisáž a koncert!

Dňa 3.12.2010 sa v Univerzitnom tvorivom ateliéry UKF v Nitre uskutoční vernisáž výstavy Na neznámom poschodí fotografky Ivi Rebovej spoken s koncertom kapely CHILL ON THE SUN.
Ivi Rebová je mladá slovenská fotografka a grafická dizajnérka v súčasnosti žijúca vo Francúzsku. Už niekoľko rokov sa zameriava na dokumentáciu slovenskej i svetovej hudobnej scény, fotku krajiny, a fotografovanie krásnych vecí. Jej prácu prezentujú taktiež oficiálne promo materiály niekoľkých kapiel. Ako dokumentaristka pôsobila na významných hudobných festivaloch – Live Mic Festival v Írsku, či rakúsky Blue Bird – a mnohých ďalších menších, či väčších koncertoch a akcií doma i v zahraničí. V roku 2008 sa jej dostalo nevšednej príležitosti, kedy spolu s írskym fotografom Bobom Dixonom fotili v bežne nedostupných častiach koncentračného tábora Osvienčim.

Počas svojho profesionálneho života stihla svoje fotografie predstaviť v Čechách, v Rakúsku i v Írsku. Na Slovensku vystavuje prvýkrát a ponúka hneď to najlepšie z doterajšej tvorby – okrem koncertných fotografií aj zábery rôznych svetových miest. Pri jej snímkach krajiny navodzujúcich osobnú atmosféru recipient prvotne vníma najmä bezprostrednosť. Z jej fotografií srší absolútna radosť z hudby, autorka zachytáva nezvyčajné čarovné momenty, prezentuje svoje zaujímavé a často aj nekonvenčné nápady a videnie sveta.

Ako hudobný hosť vernisáže vystúpi kapela CHILL ON THE SUN so svojou novou tvorbou k pripravovanému albumu.

Ďalšie informácie k fotografke i kapele:
https://iviart.net/home.html
https://www.myspace.com/chillonthesun

Zdroj: Marek Škvarenina
Publikoval: Redakcia GREGI.NET