Monika Bagárová vydáva debutový album Shining!

Bratislava 21. marca (TASR) – Debutový album s názvom Shining vydáva talentovaná speváčka Monika Bagárová, finalistka prvého ročníka speváckej súťaže Česko Slovenská Superstar.

Album obsahuje jedenásť skladieb vrátane úspešného duetu Prší s Robom Opatovským a piesne Ve dvou, ktorá je titulnou k novej českej rozprávke Čertova nevesta režiséra Zdeňka Trošku, ktorá vznikla v produkcii spoločností MediaPro Picture a Golem Film. Videoklip k romantickej piesni Ve dvou vzniká v týchto dňoch pod vedením režiséra Tomáša Medka a jeho premiéra je naplánovaná na prelom marca a apríla. Prvým singlom z albumu je skladba Tanečnice, ku ktorému už speváčka nakrútila aj videoklip.

Speváčka Monika Bagárová (*5.7.1994, Brno) pochádza z hudobníckej rodiny. Spieva od siedmich rokov, venovala sa aj tancu. Otec, bubeník Josef Bagár zostavil pre ňu džezové trio, s ktorým vystupovali po miestnych džezových lokáloch. Mala deväť, keď vystúpila na festivale Gypsy Celebration, kde si ju pozvala Ida Kelarová. Účinkovala v programe Noc s Andìlem aj na promoakcii k JazzFestu Brno. V premiérovom ročníku speváckej súťaže Česko Slovenská Superstar v roku 2009 skončila vo finále na piatom mieste (víťazom súťaže bol Martin Chodúr).

Monika Bagárová - Shining

© 2011, Autorské práva TASR a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


Zdroj: Agentúra TASR
Publikoval: Redakcia GREGI.NET